Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Registrační značky na přání


Alienson

Recommended Posts

největší slabinu vidím v tom, že když někdo bude chtít, tak značku z vozu ukrade a pak není nárok na vydání nové značky, takže tu desítku jako bys hodil do kanálu

a takových lidí, co si budou chtít takhle vyrovnat s někým účty, bude v česku hafo :myslim

jinak s tím souhlasím

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to raketa 5000 za tabulku, četl jsem ceník a když si budeš chtít nechat udělat třetí tabulku aby jsi mohl dávat na nosič kol atd. tak ta stojí tuším 6OO Kč. Takže pokud by byla cena 2500 Kč za tu originální tabulku tak bych do toho šel ale za ty prachy co za to chtějí mám zaplacenou dálnici a pojistku na celý rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

největší slabinu vidím v tom, že když někdo bude chtít, tak značku z vozu ukrade a pak není nárok na vydání nové značky, takže tu desítku jako bys hodil do kanálu

a takových lidí, co si budou chtít takhle vyrovnat s někým účty, bude v česku hafo :myslim

jinak s tím souhlasím

naprosto souhlasím

 

s Péťou taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, že bych o hezké RZ nikdy nepřemýšlel, ale jaksi jsem neměl potřebu svou úvahu dotáhnout do konce.
Abych do toho ale šel kdysi, musel bych mít na "vokýnku" nějakou svou známou, který bych dal lahvinku, kafe nebo něco obdobného a "zajímavou" RZku bych od ní dostal v podstatě za úsměv. Cena 10 tKč, kterou platili už tehdy různí pracháči jen kvůlivá posílení svého ega (různé ty 0007, 0000, 1212 apod.) pro mne byla rovna sumě vyhozené do kanálu. Věřím ale, že od 4.1.2016 jsou určitě mnohé holčiny za vokýnkem pěkně smutné, páč mít lahvinky a penízky k platu byl příjemný bonus o který současným stavem přišly.
CO se krádeží "hezkých" RZek týče - Ozzyho úvaha o poškození souseda, který je mi trnem v oku je zajímavá, ale po pravdě, věřím tomu spíš někde na maloměstě (např. v Brně:D ), v Praze si myslím, že by se našlo 1000 + 1 podstátně sofistikovanějších způsobů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jaké jsou podmínky, ale  "MJS508GT" by nebylo špatný :D Při mém štěstí by mi je ale hned urvali i s nárazníkem a ještě by to auto bylo pošlapaný ... Takže si za těch 5 klacíčků pak koupím raději origo disk :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že možnost mít "vlastní" reg. značku existuje, ale pro mě to není. V případě, že bych to dal na 406, tak bych měl poměr cena vozidla : cena RZ = 1:1, a to zrovna nezní jako ideální nápad.

Mě by vůbec nenapadlo, že by někdo kradl SPZ, které jsou k ničemu. Ale to bude asi tím, že já jsem opravdu z maloměsta :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...