Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

mapy RT3 - VYŘEŠENO


vozzyn

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Ta verzia sw je dolezita,bez nej sa nepohnes.Ani s mapami ani s jazykom.Stlacit a dlho podrzat MENU,v UNIT DESCRIPTION (ale po taliansky)ju najdes v 3.riadku.Kedze mas rocnik 2003,bude to VAN a bude zacinat 5.xx.Napis cele cislo verzie.Mapy som ti uz vcera poslal.

Inaksie,staci hladat:

http://www.peugeot-club.com/topic/60002-cestina-do-rt3/

Upraveno uživatelem xpetrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, mám soft 6.63, počeštěno a nenaviguje, tedy abych upřesnil, po počeštění někdy v roce 2011 jsem měl i tehdy relativně aktuální mapy na CD od člověka co to přehrával do češtiny, navigace se spustila, nastavil jsem cíl, napsalo to sledujte vyznačenou trasu.... a nic nevyznačilo, pouze ten "kompas" se otáčel zhruba směrem kde byl cíl na mapě. Každopádně po určité době jsem někde to CD založil a nemohu ho najít. Mám jen origo francouzský CD co byly k autu, ovšem opravené to nemám.

 

Neví někdo kde by mohl být zakopanej pes, proč to nezvýraznilo v mapě trasu ale jen aktuální polohu a cílové místo kdesi mimo zorné pole mapy?  Eventuelně našel by se někdo kdo by se podělil o odkaz na mapové CD, které mu funguje?

 

RT3 barevný displej, výbava Navteq.

 

Díky za postřehy, rady prostě cokoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, mám soft 6.63, počeštěno a nenaviguje, tedy abych upřesnil, po počeštění někdy v roce 2011 jsem měl i tehdy relativně aktuální mapy na CD od člověka co to přehrával do češtiny, navigace se spustila, nastavil jsem cíl, napsalo to sledujte vyznačenou trasu.... a nic nevyznačilo, pouze ten "kompas" se otáčel zhruba směrem kde byl cíl na mapě. Každopádně po určité době jsem někde to CD založil a nemohu ho najít. Mám jen origo francouzský CD co byly k autu, ovšem opravené to nemám.

 

Neví někdo kde by mohl být zakopanej pes, proč to nezvýraznilo v mapě trasu ale jen aktuální polohu a cílové místo kdesi mimo zorné pole mapy?  Eventuelně našel by se někdo kdo by se podělil o odkaz na mapové CD, které mu funguje?

 

RT3 barevný displej, výbava Navteq.

 

Díky za postřehy, rady prostě cokoliv.

Stahoval jsem z uloz.to stredni evropu 2014/15, vypaleno na verbatim na notebooku a funguje paradne, presnej odkaz uz nemam, ale je toho tam dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 10 měsíců později...

Dobrý den,

 mám prosbu, dá se zjistit když mám mapy na CD bez popisu k navigaci RT3 celkem 12 ks., jaký jsou na nich státy, takhle jsem to koupil s vozidlem před 10 dny.

Děkuji

Upraveno uživatelem Mirekj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...