Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

je to radar?


Pe.Tr

Recommended Posts

No mýtný brány jako takový ne, ale tyhle kamery sou tam na nich daný navíc... Nikde mi to značku neukázalo.. Respektive sem po cestě nezaznamenala žádnou takovou tabuli, jak se o ní mluvilo, že ukazuje ty RZety...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se tím moc nezabýval, kde to měří mi ukáže Waze, takže si dám pozor, ale co tak mlhavě pamatuju, někde v novinách bylo, že jedna obec hurá nabírá lidi, aby to zvládala obesílat, a jiné obec na to kašle, že to stejně nebude stíhat. Která je která a jak to nakonec reálně dopadlo netuším, a ani mě to popravdě netrápí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Pro Pražáky asi známá věc a pro mě už teď taky...:). Po poslední návštěvě hlavního města asi před pěti týdny teď dorazil pozdrav od magistrátu. Na I. P. Pavlova jsem byl zachycen automatizovaným technickým prostředkem, jak tam projíždím směrem z města závratnou rychlostí 64km/h... Tak 600,- odesláno, jen by mě zajímalo, jestli to posílají opravdu všem co jeli zrovna vedle nebo jen nám vesničanům :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 2 týdny později...
před 22 hodinami, FrantaCV napsal:

Jj, autobusem bys to měl levnější.:D:D:D:aut

Tak to určitě, a to i bez pokuty... Jen kdyby nějaký jezdil a ještě i ve správný čas :)

A teď před dovolenou zase tohle: http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/ceskym-ridicum-zacaly-ve-velkem-chodit-pokuty-ze-zahranici-i-za-banality-co-s-tim/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...