Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Vypínaní motoru


LukasM

Recommended Posts

Hm, Autopalace zrovna nemá dobrou pověst (což se potvrdilo u kolegy, kterému tam málem oddělali vstřikovače na Mazdě), navíc Peugeot dělají jen pár let. Lepší by bylo FAMKO, nejlépe jmenovitě p. Vystavěl, případně R.M. Servis. Ale po bitvě je každý generál.

Upraveno uživatelem Ajap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

 

 

 

Co se týká oleje, tak pokud si jim výslovně říkal, že nechceš měnit olej a oni to přes tvůj výslovní zákaz udělali, tak bych jim nic neplatil. Ale na druhou stranu, pokud nezaplatíš olej, tak ti ho ,,proúčtují" jinde. Bohužel.

Jak jsme ti psal, zkus ten Zabřeh. Nic jiného mě nenapadá. Kontakt Ti dá člen Olda607.

Olda607 nemuzu najit, me muze nekdo dat ten kontakt? Mam uplne stejny problem.

Motor chytne, a za sekundu hned zasne. Musim to zopakovat 3krat nez to zabere (baterka i svicky jsou novy).

predem diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně se domnívám, že je to vyhazování peněz z okna, kdy servis experimentuje a neví si rady. Zkusil bych rovnou Zábřeh. Zkus napsat členovi P607Olda. Ano, je to ,,z ruky", ale budeš mít jistotu, že bude tvé auto v dobrých rukou, kte to mu rozumí. Soudím dle referencí zde na fóru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P607Olda jsem volal, ale to nejlepsi bude kdyz tam pujdu. Potrebuje totiz se na to podivat, nedokaze zatim tipnout co to muze byt.

Jinde me rekli ze to muze byt bud imobilizer nebo stit...

Vcera to zabralo bez problemu, dneska taky, i kdyz jsem musel tocit ten klic dele nez obvykle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to všechno moc z ruky. Ještě se pokusím to dát kamarádovi do servisu a když to nepůjde opravit, tak hold asi vložím poslední naděje do zábřehu

Když nevím kudy kam s mými lvy jezdím k mechanikovi od pana Kalného (Čimice, Strakonice, Klatovy) - ale je až za Sušicí - to je pro Tebe asi taky dost z ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...