Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výměna alternátoru 1.5 d


S@jmon

Recommended Posts

Zdravím, nemá někdo nějaký vychytávky nebo rady jak vytáhnout altík z peugeot 106 1.5d ? zkoušel sem ho vymontit ale přijde mi že snad musím sundat stěnu a povolit držák motoru abych vůbec mohl ten šroub co ho drží vytáhnout :o nedemontoval někdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no převodovku sundávat nebudu snad muset ale spíš si myslím že musím rozházet předek abych se na to dostal je to fakt debilně umístěný pod čerpadlem a nejní tam zrovna skvělý přístup :/ ale dneska sem konečně si sehnal správnej alternátor :)) tak o vejkendu se na to vrhnu :3 dám si noční :) a podle toho držáku na altík to vypadá že bych ani nemusel povolovat motor z držáku :) má tam výřezy ten altík :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však chápeme :) nikdo není dokonalej :) ale už je taky za mnou vyndání startéru :D a to se musí vykuchat komplet vejfuck ale dá se to i doma s hevírkem urobit :)) je tam pak pěknej přístup :) sem zvědav o vejkendu na ten altík vlítnu :) případně udělám foto jak to šlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak výsledek mé sobotní práce - výměna altíku -  úspěšná :3 musím říct že na to je dobrý přístup po sundání pár věcí sice není to ideál ale dá se to :) já byl pohodlnější protože sem ještě potřeboval zjistit kde je únik nafty tak sem si sundal předek že mi tam ostal jen chladič ale dá se to i bez rozebrání předku :) výměna první variantou během asi hodinky hodinky a půl když člověk neví kde ty šroubky přesně sou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...