Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

GUTMANN tuning


robert

Recommended Posts

tak dnes jsem měl jednání se zástupcem Gutmann tuningu a jak to vypadá, tak se povedlo pro členy získat určité výhody, teď to nechci psát, protože je to jen pro členy :-))), jakmile budu mít konkrétní údaje, tak se hned členům ozvu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

s Gutmannem je to opravdu domluvené, má pro členy speciální ceny, na sraz má připravené katalogy na rozdávání a měl jsem možnost nafotit jejich úpravu na 307, ale chyba je v tom, že se v clubu změnilo vedení a tím já už nemám možnost dále něco dohadovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Roberte, predem dik, ze si na nas nezanevrel. Ale nevim proc bys nemohl dojednavat slevy, kdyz se zmenilo "vedeni"? A jake vedeni? Vzdyt kdokoliv chce, tak muze cokoliv (krome hackovani stranek) pro club delat. A kdyz neco domluvis, tak budeme vsichni jedine radi a budeme Ti velice vdecni !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Urbanek Tomas

Duvod proc jsme te vyradili, je jednoduchy, my jsme si zalozili novy club a tobe zustal ten stary, takze logicky jsme predpokladali, ze nebudes chtit byt clenem i naseho "odtrzeneho" clubu a aktivit s tim souvisejicich.

Jenze pak jsi nam ten tvuj stary club prodal, tim padem, jsem nevidel zadne zabrany aby ses prihlasil, jenomze ty jsi tak neucinil, ted uz je pozde, pocet lidi na sraz je znam, takze s tebou nikdo na sraz nepocita!! Mel jsi se prihlasit

Proc jsi ty slevy od Gutmanna pro cleny nezaridil uz v breznu?? Kdyz jsi to mel uz zarizene? Co ti v tom branilo? Po zkusenostech s tebou by to stejne vysumelo do ztraceny, jako vsechno vzdycky. Sorry zni to tvrde, ale to je duvod, proc jsem odesel, nemohl jsem se v tobe na nic spolehnout a ten Gutmann to jenom doklada!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci se hádat, ale zajímavé je, že v "novém" clubu jste zařadili všechny bývalé členy, jen s dotazem, zda jim ta změna nevadí... Slevy jsou zařízené od té doby, co jsem měl s Gutmannem jednání. A jinak si myslím, že asi nemá cenu se pořád před Tomášem Urbánkem obhajovat, stačí se podívat na jeho stránky o 405 a každý si udělá obrázek o zásluhách na stránkách Peugeot Clubu. Na club jsem nezanevřel, ale nebudu se někam cpát, když se mnou "nikdo" nepočítá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi ani nema cenu na to reagovat ale Tomovi stranky sly stranou protoze veskerej volnej cas venoval clubu a ja to vim to mi muzou vsichni verit a ohledne zasluh je nesmysl se o to hadat ale Tom sedel u pocitace cele dny a ty Roberte ses obcas zastavil a komentoval si to tak aby tohle posunul tam atd a clanky ktery si napsal ti Tom nechal jo zapomela sem ze si kazdej den psal asi 10 mejlu. Ale o tom je nesmysl se dnes tady hadat a proste vsechno takhle dopadlo tak to tak nechme a prosimte to zase nevytahuj a nedelej ze sebe ukrivdenyho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Jelikoz jsem narazil ve foru o 405kach na Gutmanna, tak musim reagovat. Situace se ma tak. Robert mluvil na jare se zastupcem Gutmanna a udelal prvni krok. Velky a nemenny. Diky mu za to! Jelikoz jsem zvidavy, mluvil jsem s Robertem asi pred tydnem coze je noveho a jak to bude dal. Robert mi dal k dispozici sve kontakty.

Minuly patek, cestou na rally vyskov, jsem onoho pana kontaktoval a dohodl si s nim schuzku. Ta se konala vcera. Jelikoz obchodni zastupce ma za ukol prodavat a z prodeje je ziv, mluvilo se hlavne o tom co Gutmann nabizi. Jelikoz tuto firmu znam dlouho a sleduji i vyvoj v teto oblasti, mohl jsem reagovat a oponovat. Vim kolik co stoji u jejich konkurence a vim jake jsou nemecke ceny. Nevim jak pro koho, ale pro me je Gutmann synonymem pro vykon. Motor. Vacky. Vyfuky. Proste hardware. Na plastiky a podobne kravinky si moc nepotrpi.

Kazdy vi, ze nemecka auta jsou nizka a maji siroka kola s limcem. Karoserie vicemene seriova, a pod kapotou stado koni. Gutmann je nemecka firma a tak je jasne co nabizi. Tuning, spise konzervativni. Ale ucinny a s ohledem na zivotnost agregatu. Na spoustu veci maji certifikat TUV. U nas je problem cokoli zlegalizovat, tak je to spise pro strycka prihodu nez pro urady.

Dostal jsem katalog. Tisteny. Stejne jako Robert. Zatim neni monze cokoli konkretniho objednat, ale je to otazka velice kratke doby. Doufam, ze max. 14 dni. Jeste neni doresena distribuce. To je zasadni problem. To zbozi se musi k nam dovezt a prodat ofic. cestou. Tzn. s dani a se clem. I na tom se pracuje, aby jsme se mohli dostat s cenou co nejnize. Konkretne nereknu kolik je ta sleva, ale lisi se to od druhu zbozi.

Padlo mnoho dotazu na klub, na cinnost, srazy, porocentni zastoupeni aut podle modelove rady a typy motoru a....

Doufam, ze to nezakriknu, kdyz reknu ze se to rozjizdi slibne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

vcera probehlo dalsi jednani... a reknu vam, nic moc. ceniky s cenami specialne pro nas jsou STALE V PRIPRAVE. z nasi strany nelze nic uspisit. musime bohuzel CEKAT. z prvni schuzky jsem mel mnohem lepsi dojem a vice nakloneny, ted je to o prioritach a nedostatku casu ze strany gutmanna a tam je nejaky p-club na nizsich pozicich. byznys je byznys a asi kasicku s eurama nevytrhneme. mrzi me to, ale jakmile neco bude, neco KONKRETNIHO, rad to dam vsem vedet. kdyz jsme se do toho hrnul, byl jsem vice optimisticky... myslim, ze zajem by o jejich zbozi byl, ale je to o penezich a kdyz kouknete na gutmann-tuning.de a prepocitate si ceny z euro, + nase dan a clo...no, rekente sami...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...