Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mobilní telefon sony xperia M4 aqua


Haryk

Recommended Posts

Díky za info, teď už si jen vybrat. Jsem rozhodnutý zůstat u Sonyho. Takže buď M4, E5 nebo Z3 compact. Teď babo raď a na celý slavný T-Mobile kašlu, když nejsou schopni nabídnout něco za přijatelnější cenu. Máte někdo zkušenost s e-shopem mobil-brno.cz ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jako app by měli jít přesunout ale žádná sláva upřímně. 

Adaptabilni úložiště znamená ve zkratce že sd karta se stane součástí vnitřního úložiště.

To by celý problém s pamětí vyřešilo ale bohužel Sony to nějak neplánuje jak to vypadá používat... Na xda jsem našel jinou ROM která už zabírá méně ale to už je zase jiná písnička 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 rok později...

Poradíte mi, co s telefonem? Když volám nic nelyším, je ticho jako v hrobě. Ale když přepnu na Audio (hlasitý odposlech) tak telefonát probíhá normálně. :myslim:nevim Aź tady z vlákna jsem zjistil, že je ještě v záruce. :D Kupoval jsem ho přes net někde z Brna, tak bych rád jestli není nějaký tip, než začnu řešit jeho reklamaci. Díky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může a nemusí nikdo do toho takhle nevidí.. Máš ale výhodu že máš ještě záruku... Ale opravdu bych to zkusil profouknout dost snadno se to zasere. 

Co se týká FW tak pokud si to nikdy nedělal a ani o tom nic nevíš tak bych se do toho nepouštel kortikoidy když ho můžeš reklamovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Telefonom Sony sa nejaku dobu venujem. Na 90% je vadny mikrofon, ak z neho nejde ziadny zvuk, urcite to neprefukni, mozes napachat viac skody., na 10% to moze byt vada FW. Spravit opravu FW je velmi jednoducha a urcite by som ju skusil. Nie je sa coho bat, bezne v roznych Sony telefonoch Flashujem rozne verzie FW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...