Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ostřikovače čelního skla


hanys

Recommended Posts

Zdravím všechny-)))

Má na vás druhý dotaz , možná trochu jednoduchý, ale rád bych jej nějak vyřešil. Při použití ostřikovačů čelního skla nejdříve vystříkla tekutina a poté se spustily stěrače. Poslední měsíc ale nejdříve jednou setřou suché sklo stěrače a poté teprve vystříkne tekutina. Pokud ale použiju po krátké chvíli ostřikovače znovu, je vše v pořádku. Je tam třeba někde zpětný ventil, který "drží" tekutinu v hadičkách nebo něco jiného? a je to samostatně umístěné, nebo, proboha, součástí čerpadla?

Děkuju-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý mechanizmus vyčisti a pojede to. Taky jsem to řešil. Mechnizmus ostřikovačů se nahrází pod pravým podběhem. Sundej ho, celý mechanizmus, včetně trubiček profoukni, pumpu vymej, slož to přesně tak, jak to bylo a všechno bude fungovat, jako dříve. Mě to třeba už nestříkalo vůbec. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

čau.

Mám dotaz ohledně ostřikovačů.

Přední ostřikovače mi po opravě fungujou jen na tlačítko zadních (když otočím vrškem páčky, když dám páčku k sobě stěrače stírají, ale ostřikovače nestříkají), zadní ostřikovač nefunguje vůbec

Jakoby to bylo někde přehozený, nevíte kde hledat zradu?

 

Auto je 307 SW, rok 2007

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no preco si to daval opravovat?

nesliel predny ostrekovac?

ak nesiel tak ti len vymenili hadicky na motorku ostrekovaca (nic ti neopravili) len to provizorne prekopali ,lebo prednny ostrekovac je dolezitejsi 

to iste akoby doma na baterii prehodis privod teplej vody za studenu  a studenu za teplu 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

zdarec manželce na 307 došla kapalina v nádobce dolil jsem ji a nic motůrek běžel ale jako by na prázdno (předek ani zadek nestříkal) asi po týdnu marného zkoušení to prostě nestříkalo až jednou když jsem jel do takového prudkého nájezdu jsem to zkusil a ono to najednou šlo od té doby raději častěji dolévám kapalinu (můj úsudek je takovej že to asi nějak nemohlo nasát tu kapalinu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...