MATTESS00

MATTESSův Žralok

55 posts in this topic

Cestou na dovolenou do Českého Švýcarska u přehrady Nechranice. Vypadá jak bych ho leštil:cool:. Letos si 308ka s námi zalaškovala. V pátek celý den pršelo a že zajedeme na oběd. Vyjedeme z parkoviště, auto píplo, rozsvítila se diagnostika hláška Engine fault.... A omezovač ukazoval nastevení na 30km/h místo 56km/h. Na jízdě nebylo znát nic. Volal jsem do servisu do Děčína, ale že mají moc práce a odkázali nás na servis v Teplicích. Blíž byl servis v Ústí, kam jsem po obědě zavolal a raději nechal diagnostikou prověřit. Výsledek - přerušovaná chyba P11AB a U1218

ostrov_007_a.jpg

JJ, pravděpodobně to nějak zablblo. Jestli se někam dostala vlhkost (k ránu byl hrozný slejvák) nebo nevím, proč to.

RZ je fejková (už jsem to psal výše). Na fotkách na net ji vždy upravuju nebo mažu

Edited by MATTESS00
překlep

Máš to moc pěkné, ty kola tomu celkem sednou. Na těch musím také zapracovat :).

V 15. 11. 2015 at 11:28, MATTESS00 napsal:

První, co následovalo hned po koupi, bylo odstranění loga prodejce a označení na zádi. Na fotkách již bez označení. Naopak jsem vylepil na zadní okno logo Peugeot clubu :D

Ahoj pořídil jsem si taky Peugeota a chtěl jsem se zeptat, jak si odstraňoval ty loga ??? Jsou tam jen přilepený a jdou dobře dolu nebo to šlo dolu špatně ???

A nemáte někdo zkušenosti s podsvícením loga https://www.aliexpress.com/item/2D-Car-LED-LOGO-Lights-Emblem-Badge-Sticker-Lamp-for-Peugeot-301-2008-208-407-408/32765067743.html?spm=2114.13010208.99999999.267.ScN560 ??? Jestli to také jde dobře dolu abych to neobjednal a pak to stálo za prd.

Nechci mu spamovat v garáži ale

1) nápisy sundas řeznou nití a pak Technický benzín a hadr

2) podsvícené logo je kolotocarina

V pořádku Lukáši ;) 

Já jsem písmenka nahřál fénem a pak šly snadno odkroutit. Pak technický benzín a hotovo.

To podsvícené logo je děs...:bojim

To vypadá na kámen. 

Jsem zvědav na cenu opravy. Senzor nebude stát stovku a ještě sundat a nandat nárazník. :( 

jj, nějaký kamínek. Nějakou dobu to asi fungovalo než se tam dostala vlhkost nebo nečistoty. Závadu to zahlásilo, když nic přede mnou nejelo.

Senzor asi 800,- co říkal mechanik a nárazník zůstal. Demontoval jen ten černý plast z nárazníku. Už je vyměněný, ale ještě nemám účet. Dělal ještě olej atd.

Zimní špína a sůl na konci února. Když přestalo mrznout, umyl jsem ji. A už je zase na umytí. Na pořádnou očistu dojde při přezouvání

01.jpg