Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

MATTESSův Žralok


MATTESS00

Recommended Posts

krásnej ŽRALOK...ta držka u 308ičky (a 407) je krásná a barva je dokonalá :super  koukám že jsme měly podobný "osudy", taky jsem přecházel z koncernu Fabie na francouze...jen výkonově jsme to měli obráceně, já jsem šel ze silnější Fabky do slabší 307 face :) každopádně přeji pohodovou měkou francouzskou jízdu bez nehod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kibi: předek se mi taky hodně líbí. Jen barvu jsem chtěl světlou, ale to se nedá poručit. Já chtěl hlavně výkonově nahoru. Mně ta 308ka zase tolik francouzky měkká nepřijde. I řízení jde příjemně ztuha

 

wojtěch: no vida. Ano, takové nastavení je lepší :super .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mattes: ta žraločí šedá je právě krásná, shodou oklností jí má soused, tak jí mám denně na očích....jen je pravda, že ta tmavší a zaoblenější tvary dělají opticky tu 308 menším autem než je :) jinak máš recht že se starýma Peugeotama se ty nové nedají srovnávat...vždycky když přesednu z 307 do švárovo pracanta 405 GRD, tak si připadám jak kdybych sedl z kancelářský židle do gauče :D v 308 jsem ještě nejel, ale jak ta moje 307, tak 407 co máme v rodině je sice tužší, ale koncern je pořád větší prkno...jak sedačkama tak podvozkem...

 

PS: pohnuly francouzi u 308 s řazením?....příjde mi že od dob 405 se moc nezměnilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kibi: mě spíš vadí, že je na té tmavé všechno vidět - hlavně uschlé kapky. Takže po mytí následuje sušení. Dále na sluníčku se karoserie více ohřeje. Fabku jsem měl bílou a i po celodenním stání na slunci nebyl lak horký. Brácha má taky ještě 405 GLD a ty sedačky to je děs. Hrozně měkké. A vůbec celé to auto je takové laxní. Ano, řazení by mohlo být lepší. Ale když jsem viděl, jak lítá řadička u P508, tak jsem v klidu.

 

radim.1008: že sem tam na auta foukne vítr snížek, s tím se počítá. Po chumelení ze soboty na neděli jsem i čekal větší nadílku na autech. Aby se na nich nic neobjevilo, musel bych mít vrata, vzadu stěnu. Kdyby nebyly pod střechou, je na každém autě 8cm sněhu ;)  Jak vidíš, je tam slabá vrstvička, kterou bych měl za 10s ometenou. Dopoledne vysvitlo sluníčko a během chvíle bylo vše dole. Co je parádní, že okna nenamrznou, na auta neprší, přirozeně větrají, nepálí na ně slunce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono si nevybereš, já zase teď nadávám na světlou - bílou a do jara nadávat budu :D každopádně nej je stříbrná, nebo šedivá metla, ty jsou alespoň na oko "špínuvzdorný" :) Já měl Fabču červenou rally a ta byla taky nevděčná na čistotu....jinak sedačky ve 405 jsou prostě neskutečný, fakt to ve mně evokuje obývací pokoj s gaučem :D

 

jinak s tím řazením jsi mě překvapil, že je lepší...já vždycky když přesednu z koncernu do pažouta, tak mám dojem, že je řadička z gumy...

 

PS: jinak na 308 by moc slušely světla s čočkou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase na bílé jsem dobře poznal, jak jsem umyl. Na té tmavé jakmile se namočí, tak je špatně poznat umyté x neumyté místo. To vyleze při osychání. Nebo případné šmouhy.

Lepší o něco, ale FI bylo přesnější.

Jaká světla konkrétně myslíš? Jak vypadá? Ne že bych o nějaké změně uvažoval, ale ze zvědavosti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bingo, to jsou ony...popravdě jsem myslel že se dělají i halogeny s čočkou jako u faceliftu 307, alekoukám že to jsou neorigo světla :nevim U Fabky se dali vnitřky světel lehce měnit...koncern je v tomhle ohledu taková "stavebnice" :D dodělávat xeny je nesmyl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Po roce společného života s třistaosmou trocha bilance. Najel jsem necelých 16t km s průměrnou spotřebou 5,6/100. Většina cest jsou okresky, občas dálnice, město málokdy. U cedulí konec obce využívám často výkon ke zrychlení. Z výdajů navíc byla výměna chladiče klimy a doplnění (6t Kč) a kryt pod motor. Stále s ním rád jezdím, po roce se mi neomrzel a jízda mě baví. Ikdyž na sněhu jsem se cítil lépe s menší 206kou Je to moje první naftové auto a trochu jsem si nebyl jistý v mrazech. Ale startoval bez problemů. Společné roční výročí slavíme odděleně, toho času je Lev u doktora s bolístkou. Už jsem doma navrhoval, že nevím, jestli ho ještě budu chtít po opravě 1.gif Stejně jsem jiné v takové konfiguraci nenašel, takže nám zůstane i nadále.

Tak jsem využil čas a místo a připravil youngtimer na sezonu (kontrola, očista....)

post-9858-0-71274200-1460714359_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...