Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vadné zadní tlumiče?


BFG

Recommended Posts

Tak nevím, tvrdost je spíš u pružině, případně silentblocích než o tlumičích. Já jen konstatuji, že sedmimístná 5008 verze by měla mít tužší pružiny než 5ti místná.

Asi jsem se špatně vyjádřil, nevím, C4GP (tedy to na stejné platformě jako 5008) mi na tlumičích přišlo víc "rozevláté" a houpavé. A žebřiňákem bych nazval spíš Tourana, případně caddy, proti tomu mi i 5008 přijde jako komfortně naladěná limuzína. Je fakt, že nerovnosti jsou slyšet, ale cítit jsou rozhodně míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zdravim,  hlasim stejny problem. Reseno asi rok v autorizovanem servisu, stalo me to asi 20 tisic a vysledek nula. Kontrola a upevneni vsech plastovych bazmeku a drzaku. Meneny zadni tlumice, ulozeni prednich tlumicu, silenbloky.

Sedmimistna verze 2.0HDI r.v. 2010.

Mate nekdo nejaky pozitivni vysledek?

Děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...
  • O 1 měsíc později...

Zdravím, řešil jsem to s bývalým majitelem mé 5008 který působil v Peugeotu delší dobu a taky mi říkal že je to výrobní vada.. že prostě zadní tlumiče bouchají a doporučil mi koupit nějaké aftermarket nebo nové origo teď je otázka co je lepší a když jsem četl o stránku z5 "amaterské" řešení stažením pružin v tom místě.. není lepší rovnou tyhle stáhnout ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď ve 158000km mi také začaly lehce klepat. Je to slyšet jen na dlažbě a při velmi pomalé jízdě. Nechám vyměnit až na jaře. Cena ve značce 7000,- zadní i s prací a 13000,- přední s prací a s horním uložením. Technik mi rovnou doporučil nějaké co mají vyzkoušené, myslím že nějaká levnější origo řada. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...