Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klepani plata


lud3k

Recommended Posts

Kafe nepiju!! Jeme to uplne jedno pokazde kdyz se na neco zeptam tak se resijou hovna!! Toto forum muzete zrusis jelikoz kazdej skoro kazdej je chytraj uplne nejvetsiho kalibru! A kazdej kdo se zepta je u nej blbec.... Chtel bych mit u nekho z vas dvojdomek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptal se slušně ("Prosím..."), ale hned první odpověď to označila za cypovinu ("špatně vyspíš").

 

Takové otázky se tady řeší běžně.

Musíš to prozkoušet, když auto stojí. Klepat až mlátit do všeho možného. Jsi si jist, že je to plato? Nechej ho doma, pro zkoušku.

Já např. musel plato takto vytěsnit, na té straně dopředu, co se nezasunuje, a taky ho přivírám mezi opěrku a opěradlo.

Na boku, jak se plato vkládá do auta, mám přivřené gumičky.

post-2001-0-37067700-1447232381_thumb.jp

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji za odpoved. Me takova odpoved bohate staci. Nejsem mechanik tudiz se radeji zeptam. Ale jiz mnohokrat jsem se tady setkal s odpovedi tak za oblenou ze sni jde poznat ze v jinych ocich jste za uplnyho cu...a. Jsou tady lidi co radi odpovi,poradi. Par clenu j etafy za reditele zeme. Dekuji za jakoukoliv odpoved a zatuhle odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu, aby ses aspon podíval, kde plato klepe, nemusíš být automechanik, stačí mít selský rozum..., ale chápu, že někdo nemá ani ten ;)
, prostě než být trochu akční a okouknout situaci, kde by se plato dalo vypodložit třeba molitanem--napadlo by i debila-- je pro tebe jednodušší napsat dotaz na forum...(koukal jsem na historii tvých dotazů), dnes jsi napsal, že po každém tvém dotazu se řeší hovna, tak se, prosím tě, nad svými dotazy nejdříve zamysli, než je tu hodíš :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu, aby ses aspon podíval, kde plato klepe, nemusíš být automechanik, stačí mít selský rozum..., ale chápu, že někdo nemá ani ten ;)

, prostě než být trochu akční a okouknout situaci, kde by se plato dalo vypodložit třeba molitanem--napadlo by i debila-- je pro tebe jednodušší napsat dotaz na forum...(koukal jsem na historii tvých dotazů), dnes jsi napsal, že po každém tvém dotazu se řeší hovna, tak se, prosím tě, nad svými dotazy nejdříve zamysli, než je tu hodíš :papa

A přesně proto jsem napsal to co jsem napsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

A co někoho požádat ať si sedne na zadní sedačky a při jízdě pomalu tlačí na určité místa plata, aby jsi odhalil kde to klepe a tam to následně podlepil.Pokud ti nepomůže první možnost, dej do kufru čistou deku,dotyčný se tam nasouká a bude poslouchat odkud to klepe.

Od klávesnice nebo z ridičové sedačky takovéto závady opravdu nezjistíš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak klepat muze vice veci.

krome zadniho krytu to muze byt zadni okno.

Pripadne neco v prostoru u rezervy.

Jeste je jedna moznost a to ze stejne jako ja mas uvolneny tepelny stit pod vyfukem a ten vydava tento zvuk.

Ono to pak zni jako ze je to zevnitr ale vinikem muze byt ten uvolneny plech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam sedan. Ono me pripada jako kdyby neco duteho vzdy pri velke nerovnosti. Zkousel jsem podlepit plato a vsechen plast co je kufru:-) co vypadal ze by mohl klepnout. Ikdyz rezerva mozna jo je volna ta ksanda co ii drzi je stale povolena ale ze by takhle delal rezerva. Kazdopadne ten vyfuk zkusim to by me nenapadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...