Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pioneer namísto RD4?


infausto

Recommended Posts

Cawte,

 

znova som sa vrátil k téme audio v mojom aute. Mám 308-čku s originálom RD4 nepodporujúcim ani MP3. Chcel by som namiesto neho namontovať obyčajné autorádio značky Pioneer (nechcem žiadne veľke obrazovky ani nič podobné, proste klasiku s BT v cene okolo 100€) ale trápi ma následné spojazdnenie páčky pod volantom a ako potom budem ovládať nastavenia v palubnom počítači. Sú na to nejaké redukcie? Samo rádio neviem spolupracovať s palubným počítačom? 

 

Ďakujem za tipy, rady a pod ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

infausto: tak si ešte kúp diagnostiku a budeš to nastavovať cez dia a využiješ ju aj na iné veci ;)

Dík, s tou diagnostikou to není zlý nápad ale si si istý že tam dokážeš nastaviť rovnaké nastavenia? Ja diagnostiku mám, v diagnostike som zapol denné svietenie ale nesvietilo. Diagnostika nevypisala zaidnu chybu, zapnute to bolo ale aj tak to nesvietilo. Pozrel som cez rádio do obycajnych nastavení palubného a tam bolo denne svietenie vypnuté. Az ked som zapol v palubnom, az vtedy fungovalo. Takze zjavne sa to neprepne samo :P áno som nastavil v diagnostike ale v palubnom ostalo nie kým som to cez rádio neprepol sám. :P 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem ako 308 ale myslím si,že by sa malo dať nastaviť pomocou diagnostiky  viac ako v menu autorádia-rozhodne keď ju máš tak by som poriadne preliezol celé "auto" možno je niekde ešte iné nastavenie a preto ti to nešlo

 

edit: ide o to,že niektoré voľby sa dajú nastaviť pohodlne cez menu autorádia a nemusíš ťahať diagnostiku

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Havlicek.Lukas a nejen on... Je nekdo kdo ma realne zabudovany a funkcni prevodnik v aute ktery dokaze ovladat packu pod volantem a jeste vypisovat udaje na displej ,,,,,,
Ja to na vlastni oci jeste nevidel a v reklame na webu tvrdi ze ano .....,ale .......

Pred lety jsem vyzkousel v nasi P406 mux asi 4 ruzne "redukce" zarucene fungujici a vysledek byl ze jsem zarizeni po dohode odeslal zpatky prodejci :(  Nejen ze byla packa mrtva ale u jedne neslo ani zapnout samotne radio .....
Pak se tady na foru nabidl pan a udelal "neco" co sice s palubnim displejem nekomunikuje ale radio ovlada.... a je to realne funkcni.

Je pravda ze doba o nejakych rekneme 10let pokrocila ale tato problematika me i nadale zajima .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...