Guest JR

jen pro silne nervy

24 posts in this topic

JR mne to len zhodi net ,ale to tak asi ma byt , ty svine jedna :D:D:D:D:D:D:D(dufam, ze sa neurazis :D )

JR až tě potkám tak tě zašlapu do asfaltu nakopu tam kam si nevidíš a budu moc rád když tě nezaškrtím.VOLE:D

Ty vole, JR, se mi zblaznil comp. Sem nedelal nic jinýho než zavíral vokna jak blázen. sem zvedavej kolik lidí se ještě chytne. Za ten šok dlužíš panáka (dva)

Ja to tusil, ze to nebude nic moc, Opera mi ukazala jen:

|---------|

| Image |

|---------|

A to bylo vse. Jeste to muzu zkusit pod linuxem, ale velkou zmenu necekam ;-))

Takova vec muze rozhodit jen Micro$hit.

V tomhle případě závidím modemářům,těm to asi moc nevyvede. Já se nedávno napojil na online mikrovlny a to byl cvrkot.To se prostě nedá zastavit, obzvláš? když to člověk nečeká.Žejo ty pako JR :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

JR ty vole já tě asi zastřelím :D:D no to je opravdu někoho tak zabít .. zrovna jak píše Aulo mám inet přes vlny se mě to totálně zašlehalo ... :D:D:D

ja nevim, co blbnete, staci zavrit jedno okno a je vystarano ....

a nemuzete rict, ze jsem vas nevaroval :D

No to je k nasrání!!! ČEMU TIM CHCEŠ PROSPĚT!!! Co sem ti proved JRáre? Nemám zrovna slabou mašinu, ale tohle mazánek nějak nezkous. Uměl bys takhle namnožit třeba penízky???:o:o:o

hics: A proc myslis, ze mam na starosti danovou spravu pro stredoceskej kraj :cool:

Jo ale v tom pripade ty penizky se mnozej u Jr v penezence:D:D:D Ty me nechtej potkatJr za tohle si oprvdu zaslouzis zaslapat do asfaltu:D:D:D

Hilfe, help me co se to děje šílené labutě.......windows kam se podíváš, no do prdele já to snad nezavřu a je v pr........... total destruction, system corupted, já jsem vir kazimír. No dost to bylo slušný fakt slušný.:mad:

Já jsem to neotevřel, copak to udělá? Teď to zkoušet nemůžu, mám rozdělaných dost věcí :)

To Oddie: představ si, kolik oken asi muselo bejt na těch skleníkách, co byli dřív v chuchli... Tak na to teď máš jen (asi 19\") monitor. Pomalu mi začali vypadávat bokem.... Ale testovat doporučuju opravdu pouze pokud nemáš rozdělanýho nic důležitýho. Vtipmý kousek Džej Áre:D:D:D