Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prevodovka ???


Miki

Recommended Posts

Pezotaci -v poslednej dobe mam nejaky problem s dvojkou -dost tazko tam ide , najma ked je zima alebo studeny motor.Davam ju tam opatrne ale aj tak niekdy pocuj tie hrozne zvuky .ASi to bude treba rozobrat alebo stacilo skusit vymenit olej v prevodovke .aj ked ten sa menit nemusi, ten by mal byt na furt :D .

Ked sa to zohreje , tak je to v pohode aj ked tam ide stale ta 2 horsie nez ostatne . Este sa mi stava ze to obcas robi aj spatecka , kurva jedna pezotacka :D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe ... tak ja zase na 306tce bojuji s trojkou a zpateckou ...

zpatecka to je kapitola sama pro sebe ... snad pokazde kdyz couvam tak na poprve ee a az znova vyslapnu spojku tak uz jo ... kuwa ale jak dela clovek mysky na ceste a treba se otaci tak je to na mrtvici ... obcas se naseru a hodim to tam silou pres zuby :mad:

a trojka ta jde takovym zajimavym \"stylem\" jako do prava doleva a pak rovne na doraz ... :D a vyjimecne jde jemne pres zuby ... ale kdyz podrazuji na tri tak tam naseru mezi plyn a synchrony mi muzou ...:cool:

no holt maji pezotci i nejake ty musky

ta 3jka delala i na 306tce z roku 94 :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no s tim lankem.... ja bych ho spis trochu pritah, protoze jsem ted konecne...asopn teda n a90% odstranil to silene rvani prevodovky, kdyz jsem radil zpatecku (proste nevypinala spojka)

Ale i ted to ma mouchu: a to, ze mi pedal zabira nekde v pulce a to se mi ani trochu nelibi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm jak tak koukám převodovky se Peugeotu moc nevedou, u tý mojí 306 ta převodovka taky není to pravý kafe, zpátečka si někdy \"chroupne\" když si nedám bacha a ostatní rychlosti tam jdou \"trochu natvrdo\", ne že by teda šli vyloženě přes zuby. Možná by pomohlo trochu seštelovat spojku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty nove modely peugeotu maji spojku ktera se nastavuje sama a myslim ze to nebude spojkou...

Mimo jine kdyz srovnam spojku saxa a 306tky tak to ani nejde...

v 306tce ma mnohem kratsi drahu a je brutalne tvrdsi a kope pekne do nohy, proste idealni na sportovni jizdu

a v saxu je presne opacna ... tak nevim jestli citroeni delaji spojky jinak a nebo je to jen u Saxa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja stim mam stejny problemy, dvojka tam jde jak kdy nekdy krasne nekdy vubec. Strejc rikal ze jsou v hajzlu synchrony a at radim s meziplynem.

Od ty doby nemam problem, dokonce se mi zda ze se to i zlepsilo a meziplyn pouzivam jen obcas.

Kazdopadne rvat to tam pres zuby mi prislo k moji miloucky 205 moc kruty, to jsem radsi vubec nepraktikoval a radsi zpomalil dal za 1 a zkusil to znova, ikdyz na krizovatkach v Plzni bylo diky tomu obcas celkem veselo a hlucno :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nooooo u mna to vyzera ze odchadza nejake lozisko .Ono to tam nejak hluci a ked sa stlaci spojka je tam ticho .Spojka to nie je urcite .Este mi povedal, ze nech skusim naliat nejaky ten sajrajt od STP na prevodovky , vraj to part krat pomohlo .Tak neviem , pokial sa tam nieco seriem skusim STP , pokial sa to ma posrta tak STP moze pomoct, pokial to bude vaznejsie STP neuskodi a ja budem setrit na prevodovku kurva jedna pezotacka :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...