Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Máte satelit?


FrantaCV

Recommended Posts

Nepřijde vám tohle jako totální "Všivárna"?

 

http://technet.idnes.cz/pokuta-satelitnimu-vysilani-dis-/tec_video.aspx?c=A130116_124604_tec_video_vse

http://www.videotvsat.cz/clanky/skylink/servisni-poplatek.html

 

A jako odměnu za zvýšení poplatků ruší např. celé spektrum kanálů AXN - údajně nebyla prodloužena smlouva (článek v časopisu PARABOLA) důvod ale už neuvedli. :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mívali jsme, po té co to zavedli jsem to přestal využívat, službu poskytovali nejdříve doživotně zdarma, a pak zavedli poplatky, tak na co využívat prolhaných služeb, to si je mohou strčit za klobouk :)

 

Ve zvýšení poplatku problém už nevidím, zavedený je, ten kdo ho akceptoval, tak platí a využívá satelit, má možnost satelit přestat používat za vyšší poplatek, nebo používat kanály, které nejsou kódovány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už jsem tady někde psal,hned po zavedení poplatků jsem dekodér odpojil a šoupnul zpátky do krabice.Důvod byl ten,že už nějaký čas v tomto českém bordelu žiju a přesně jsem předpokládal,že poplatky budou zvedat a platit za to,že uvidím jeden a ten samý film na 20 kanálech v jeden den opravdu nemíním.Jedu na DVB-T a momentálně je tam 70 kanálů.Samozřejmě jsou tam i nějaké regionální atd,takže sleduju jen nějakých 30,ale to mě bohatě stačí.Bez placeného sportu se obejdu,takže nemám problém.Ale jinak samozřejmě kdo jim chce cpát peníze,tak ať jim je dává :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mě nikdy nepřestane udivovat, co Tebe všechno udivuje ... žiješ vůbec na této planetě ? Takové věci se bohužel dějí (a i daleko horší věci), a ať chci, či nechci, je to prostě normální "praktika"  :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Já si předplatil poplatek na dva roky ještě za starou cenu a teď to neřeším, další balíčky nepřiplácím. S příjmem DVB-T hlavně multiplexu 4 mám celkem problém a satelit mi jede stabilně včetně HD, takže spokojenost.

S "terestrikou" bude bude problém stále a do budoucna asi i větší. Mám na mysli UHD. Vliv terénu a počasí na kvalitu moc neovlivníš a výkony pozemních vysílačů na přidělených kmitočtech jsou taky jen omezené. Satelitní operátoři si toho jsou velice dobře vědomi a také se podle toho chovají.  :bacha

měl jsem skylink, čerstvě zrušeno a jelikož jsem potřeboval rychlejší internet tak jsem vzal na vyzkoušení O2 TV a asi si ji nechám kvůli sportu a možnosti zpětného shlédnutí něčeho co mi uteklo

Jj, taky bych přešel na kabel, ale to bych si ho musel asi napřed sám položit a na mobilu mi vypadává i telefon takže nějaké LTE HaHaHa. No zkrátka "SMOLÍK" :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si to nech udelat pres pevnou linku,jestli si ji nekdy mel,zrus pristroj telefonu a nech si jen televizi a internet,ja mam od nich(O2) mobily s internetem a 3 televize zajednotnou pausalni cenu

 

odeslano z Lumie

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, taky bych přešel na kabel, ale to bych si ho musel asi napřed sám položit a na mobilu mi vypadává i telefon takže nějaké LTE HaHaHa. No zkrátka "SMOLÍK" :(

Já to O2 mám normálně po pevný lince kterou využívám že mi domácí alarm/ústředna posílá informace na mobilní telefon, je fakt že ideální připojení je VDSL 20 Mb/s - ta televize si vezme cca 6-7 Mb/s z připojení tzn. 8Mb/s internet pravděpodobně nebude ideální

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem měl 02TV, ale spokojenost nebyla, dopoledne vše v pořádku, odpoledne to taky šlo, ale po 18hod takřka nesledovatelné, tak reklamace, přijel technik, přenastavil, chvíli to šlo a pak znova. Až 5tý technik mi povídá, já se divím, že vám to sem dali, tady na to nejsou kabely aby to utáhly, víte, když se sem do vesnice tahaly kabely v zemi, tak se zrovna šetřilo, spolehlivě vám to nikdy nepoběží. A nečekejte že se to časem zlepší, museli by vyměnit kabely.

No tak jsem to komplet zrušil a přešel na satelit. S tím jsem tedy taky bojoval, HDčka za horšího počasí nejeli, ale po montáži paraboly Fuba absolutně bez problému. Jen ten servisní poplatek, ale zas mi jdou oproti DVB-T i slovenské programy a když chci můžu si něco připlatit, 55kč měsíčně člověk kolikrát vyhodí za zbytečnější věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Zkusím se zeptat chytřejších. Můj tchán 84 let se rozhodl, že s námi ještě nějakou blíže nespecifikovanou dobu bude a protože nemá jinou zábavu než koukat na sportovní přenosy, chce po mě zajistit programy jako je Nova sport a podobně, tedy České sportovní přenosy, ostatní ho nezajímá. Takže, protože sám na TV moc nekoukám a ani ostatní členové, máme jen klasické pozemní vysílání kanálů zdarma, bydlíme na samotě kde není samozřejmě kabelovka a k dslamu je to tak daleko, že ani xDSL připojení není možné. Máme internet přes 5 GHz wifi s rychlostí 12 mbps. Takže co je nejlepší řešení pro zajištění těchto sportovních kanálů? Vzhledem k pořizovací ceně, měsíčnímu paušálu a možnosti vypovědět smlouvu v případě, že už to tchán nedá?

Děkuji za pomoc  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc možností nemáš, v podstatě jen jednu a půl.

Ta půlka je oslovit svého poskytovatele internetu, zda nabízí službu IPTV, vetšinou to dělaj,í a doufat, že požadované programy tam budou. To je asi nejmenší investice, potřebuješ od nich pouze settop box. IPTV si vezme asi tak 6 mbps.

Ta jedna možnost je pořídit satelitní příjem, tzn. parabolu, přijímač, kartu a někoho, kdo ti to nainstaluje. Dále zaplatit nějaký balíček u zvoleného sat. operátora.

Nova Sporty jsou pouze součástí placených balíčků.

Ještě bych upozornil, že sat. operátoři uplatňují geoblokaci, což v praxi znamená, že např. Liga mistrů je dostupná pouze částečně, protože práva pro Čechy zkoupila O2 TV.

edit: mimochodem na Nova Sport moc českejch přenosů není

 

Upraveno uživatelem Husky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky musím vyřešit televizní příjem. Parabola na baráku už je, tak jen kartu od nějakého poskytovatele Skylink, Digi, ... A natáhnout kabel. :D Původně jsem myslel, že bych to vzal přes O2 i s netem, ale ta cena mě odradila.

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...