Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 1,6 16V 80 kW - cihlová barva /Jezevčík/


jiriczek

Recommended Posts

V 30. 3. 2017 at 13:41, jiriczek napsal:

Už si přesně napamatuju, jestli to bylo přímočarkou, nebo flexou, ale jednoduše - koupíš MDF, nařežeš si kroužky -> pokud na to máš hodně financí, můžeš koupit už hotový kroužky, vyřízneš dveře na vnitřní obvod kroužku provrtáš pár děr v plechu a zašroubuješ. A co se týče tlumení, tak to pomohlo nehorázně. Pevnější basy a celkově se zvýšila pevnost dveří.

Diky, ja dal vrsvu tlumeni jen na ty plastovy vnitrky + pod palubni desku a plasty sloupku, rozdil zatim moc nepozuruju...

repro jsem vymenil uz davno, ale RT3 stejne nehraje nijak dobre...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 4. 2017 at 3:49, Tony Stark napsal:

Ááá další kostitřas, tak schválně za jak dlouho pak budeš shánět R16. Ne R17 jsou na benzinovou 307mu moc. Ale určitě ji budou slušet + pokud to trochu položíš níž, proč ne.

Náhodou už na nich jezdím druhým rokem a zase tak strašné to není. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak update pár věcí, podvozek na autě, pneu obutý, koupil jsem Nokiany, celková cena včetně obutí 10,8k, takže celkově pořízený leťáky za cca 15k, to mi přijde pěkný. :) Dále nový pedály + nový víko kufru a nárazník a po roce jsem si uklidil vevnitř :potlesk

IMG_1771.JPG

IMG_1778.JPG

IMG_1781.JPG

IMG_1785.JPG

IMG_1795.JPG

IMG_1796.JPG

IMG_1799.JPG

IMG_1801.JPG

IMG_1852.JPG

IMG_1862.JPG

IMG_1898.JPG

IMG_1911.JPG

IMG_1917.JPG

IMG_1920.JPG

IMG_1927.JPG

IMG_1977.JPG

IMG_2002.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Tak jsem delší dobu nic moc nepřidával, ale dělo se toho hodně :D

1) Dokoupeny podložky (dopředu 2,5cm, dozadu 3,0cm) tak, aby kola byly zároveň s kastlí
2) GroundZero monoblok pro woofery
3) SPZ nalepená přímo na nárazník, odstraněn plastový rámeček
4) lakování sloupků a stropnice na černo
5) tlumení podlahy kufru
6) tlumení střechy
7) tlumení kufru - k čemuž se váže můj dotaz - kufr je moc těžkej a mám tam origo vzpěry, takže mi to nedrží nahoře. Jak moc silný vzpěry tam můžu dát?

 

 

img_2147.jpg

img_2148.jpg

img_2375.jpg

img_2381.jpg

img_2389.jpg

img_2525.jpg

img_2555.jpg

img_2557.jpg

unnamed.jpg

Upraveno uživatelem jiriczek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj máš to pěkné. Mám otázku když jsi měl sundanou stropnici, kde se rozpojuje anténa? po rychlém zkoumání jdou do antény 2 dráty, jeden drát má kostku na rozpojení cca 10 cm od antény ale druhý drát vůbec nevím kam až jde? díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kloub: Tyjo, já si to už úplně nevybavuju, ale na 99% vedly kabely od antény do svazku dozadu. tam čouhá jedinej ten kabel, co je vidět: img_2539.jpg a ten vede dost možná až k rádiu, ale nevím to jistě.

 

sušenka: Hele, je to z Ebaye: http://www.ebay.com/itm/Sport-Fuel-Brake-Foot-Rest-MT-Pedals-Pads-for-PEUGEOT-307-408-C-Quatre-Hatchback-/110991936907?fits=Make%3APeugeot|Model%3A307&epid=1155477349&hash=item19d7a28d8b:g:QK0AAOxyHIlTX2gP&vxp=mtr:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...