Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 1,6 16V 80 kW - cihlová barva /Jezevčík/


jiriczek

Recommended Posts

Problém u vypouštění oleje z převodovky je, že se ti ani po 2 hodinách nepovede vypustit celý obsah, měřil jsem to opravdu pečlivě a vypustit lze opravdu jen 1,8L. To stejné množství pochopitelně jsem dolil zpět.  

 

Jinak super práce, bude z toho dobře hrající jezdící elektrárna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám zkušenost svoji i od jiných mechaniků, že když nalijete do převodovky celé 2 litry, nestane se v provozu vůbec nic, žádné úniky přes gufera, nebo něco jiného

P.S. platí pro převodovky, kde výrobce předepisuje nalít 1.8--1.9 litrů oleje (což je skoro každý 5ti kvalt od PSA)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska pár nových věcí na autě. :) Konečně 50mm2 kabel od alternátoru + pro eletrknoku + zapojení rozvodnýho bloku pro audio. Teď už jen tu velkou baterku :P:D

Nejhorší bylo sundávní držíku baterie, který má jeden šroub tak blbě, že se musí sundat podběh... A co mě velice těší, že mi přestaly pozhasínat světla při nárazovým odběru proudu :potlesk:roker

IMG_1338.JPG

IMG_1339.JPG

IMG_1340.JPG

IMG_1341.JPG

IMG_1342.JPG

IMG_1344.JPG

IMG_1345.JPG

IMG_1346.JPG

IMG_1347.JPG

IMG_1348.JPG

IMG_1349.JPG

IMG_1357.JPG

IMG_1359.JPG

IMG_1360.JPG

IMG_1361.JPG

IMG_1362.JPG

IMG_1363.JPG

IMG_1364.JPG

IMG_1365.JPG

IMG_1380.JPG

IMG_1343.JPG

IMG_1355.JPG

IMG_1367.JPG

IMG_1369.JPG

IMG_1370.JPG

IMG_1371.JPG

IMG_1373.JPG

IMG_1376.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mě čeká v létě taky. Super práce. A nemohl jsem si nevšimnout hodnot baterie. 42ah 330A, nějak se mi nezdá, že by tam měla být tak slabá baterka ne? Jinak vleze se tam maximálně 72ah tuším od Varty aniž bys musel fleksou uřezat ty záchytné nožičky na tom plechu na kterém baterka stojí, případně jsem tam měl i  74ah od excidu ale musel jsem demontovat ten zadní/opěrný plech. Ale super práce, opravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...