Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sedadlo řidiče


hanys

Recommended Posts

Já se taky částečně v sedu přetáčím a popsaný problém nemám. OK, vyhřívání taky nefachčí, ale v zádech. Sedák už trochu prosezelý, ale nedrobí/nebortí se ;)

Ja sa pretacam denne hlavne po praci, ale uz nejako to kilo pojde dole:) ta bocna strana sedadla je vysunuta trosku do vysky mozno preto, sa to odiera.

Upraveno uživatelem Pekos Pavelka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Máš modrá P-čka?

Nedaleko Chrudimi je prodejce protetických hmot, už jsem přemýšlel, že se do toho dám, repasovat sedáky. Ale nechce se mi chodit na poštu. V sekci 807 najdeš informace o úspěšných opravách sedáků pomocí pěny, ze které se dělají protézy.

Sedák ti stačí sehnat spolujezdcův, dá se instalovat namísto řidičova. Hlavně aby byl zachovalý. Dvě malé díry u řadící páky se zamaskují tkaninou.

DSCN7895.JPG

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obvyklá cena je 1500, samotný sedák po známosti jsem koupil za 500 Předělání je hodina práce, tedy asi 400.

Dej pozor, aby koupený byl opravdu hezký, jinak je celá snaha marná. Ten inzerát v předchozím - na levé straně je už varhánek, není to ideální, do roka se sesype. Hledej dobře, máš čas, nespěcháš.

Existují služební auta, kde spolujezdec nikdy neseděl, měl jsem štěstí na takové.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já právě raději sháním spolujezdcův aby byl co nejméně prosezený. Vyměnit a zašit díru byvmch měl zvládnout :D. V tom automediku to taky nevypadá zle. Mám komplet modré sedačky, a těch jsem moc neviděl. Na inzerátech je většina černých a černo / modrých. Nespěchám na to. Auto mám teprve dva roky a tahle "kosmetika" mi zas az tak nevadí. Kdyz seženu, kdyz ne zkusil bych i tu pěnovou opravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...