Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna řadící páky.


LukasM

Recommended Posts

Ahoj. koupil jsem si novou hlavu řadící páky a chci se zeptat jestli má někdo nějaké zkušenosti jak sundat tu starou ? Něž se do toho pustím sám :) A hlavně jestli musím sundat i tu mušničku ? 

http://bazar.automedik.cz/image.php?id=5646247483 

Hmm tak jsem se koukal a ty ceny tam maji docela nadsazene. Nove gumove koberecky prodavaji za cca 650 a oni bazarovky davaji za tu cenu a navic pouze 2 kusy dopredu.

 

Ja pro zmenu shanim hlavici radici paky pro 6ti kvalt a nemuzu sehnat. Neporadi nekdo? Na original cenu se radsi ani neptam :-D.

Upraveno uživatelem Robocop1976
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Jak můžete něco kupovat na automedik??? Vždyť oni jen čekají kdo co objedná a pak jedou do polska a teprv to shánějí. Já jsem kupoval kapotu kterou jsem nakonec sehnal http://nahradni-dily.partes.cz/osobni/peugeot/

Aspoň jsem si jistej, že co tam nabízejí, tak mají i skladem. Nebuďte blbí a neposílejte peníze před tím než máte díl v ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

@lukas jandora já sehnal hlavici řadičky BVM6 (černá kůže & hliník) na eshop.peugeot.cz asi za 950, vyměněno svépomocí ... Po manžetě bych se podíval buď na vrakáčích nebo můžš zkusit přímo přes Peugeot, cenu ale nevím. Výměna bych řekl že bude stejná jako u 5ti kvaltu ale pohledej raději video návod například na YouTube ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem napsal primo de peugeotu opava hruska...odpoved byla rychla :

Dobrý den, hlavice řadicí páky stojí 750,-Kč manžeta 1645,- Kč:bojim nejsou skladem musí se objednat. Je nutná záloha na ND.

 

TU hlavici vemu ale ta cena za manzetu je snad chyba v cisle ne?Ta jednicka je tam omylem?

:o

Upraveno uživatelem lukas jandora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že ne ... Ale mrkni na aukro, bazoš a podobné jestli to někdo neprodává třeba z bouranýho kusu, to bych tipoval že bude tak za čtvrtinu ceny co Ti napsali .... Co s tím máš vůbec ? S tou manžetou myslím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, StibTo napsal:

Obávám se, že ne ... Ale mrkni na aukro, bazoš a podobné jestli to někdo neprodává třeba z bouranýho kusu, to bych tipoval že bude tak za čtvrtinu ceny co Ti napsali .... Co s tím máš vůbec ? S tou manžetou myslím

Je značne popraskana a s hlavice se odlupuji kousky toho chromu pro moji ruku to nevadi ale pritelkyne uz to aji citi...musela stim predtim nez sem to kupil jezdit zena co mela asi slusne ostre prstynky :D

 

306XN: pekne zvlast ta bila pod tím lakem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem už aspoň před 5 lety sehnal řadičku (hlavici) včetně manžety z 307 5-kvalt za pár stovek, už nevím přesně, ale podle mě max tak 800,- ... Chtěl jsem to dát do 306 ale manžeta samozřejmě nepasuje takže tu jsem ještě odprodal za dvě nebo tři stovky no a hlavice tam jezdí dodnes a pořád vypadá k světu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...