Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sygic - aktuální mapa ČR?


Veverka

Recommended Posts

Mám dotaz na aktivní uživatele navigace Sygic, a to primárně ohledně mapového podkladu pro ČR - verze aplikace 15.1.5 a verze mapy 9.00 (tam mám placené premium) mi tunel "Blanka" v Praze ukáže (dokonce mě do něj nahnala první den dopoledne, když ta díra ještě nebyla skutečně otevřená), ale na druhým mobilu (neplacená verze) v mapě "Blanka" není - je to verze 15.4.10, verze mapy 9.01. Nějaký tip na řešení? Dá se někde nějak stáhnout a aktivovat dřívější verze aplikace (zdá se mi lepší než ta novější) nebo aspoň mapy? Nebo nějak přetáhnout aplikaci/mapy z mobilu do mobilu? Díky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem - bez efektu :(

P.S. Ta "nová" verze neukazovala Blanku v mapě ani během těch 7 dní "trial" premium funkcí. Bude to tou mapou, asi je v té novější mapě chyba :myslim

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Takže Helpdesk Sygicu funguje skutečně rychle - v řádu hodin. Dotaz zodpověděli v tomto smyslu: Blanka byla v mapách uvedena dodavatelem map údajně "předčasně", tedy ještě v době, když nebyla otevřená (soft v. 15.1.5), takže ji pro aktualizovanou verzi software 15.4.10 s novou sadou map 9.01 zase vymazali a dodavatel map ještě otevření Blanky nestihl opět zapracovat do aktualizace map pro soft v. 15.4.10. prý bude až po Novém roce, kdy přesně se patrně ještě neví. Současně jsem se jich ptal po dostupnosti soft v. 15.1.5 (na Google play je samozžejmě jeno 15.4.10, což mi potvrdili) a poslali mi link ke stažení instalačního souboru v. 15.1.5 - spáchal jsem, natáhl mapy (sada 9.00) a Blanka je na světě. Šup do ní! :D Sygic support :super Jo a taky mi doporučili (abych o Blanku nepřišel než bude "aktualizce aktuálních map aktuální verze softu") aktualizaci softu zakázat - myslím dobrej tip. Ostatně pár lidí co znám si stěžovalo, že se jim novější verze softu nelíbí, nebo víc padá. Tak hodně zdaru při navigování na cestách :papa

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ověřeno v praxi - Sygic 15.1.5 zná Blanku z obou stran. V pátek jsem ji protáhnul na Strakonice a včera zpátky a je to tedy úplně super k nám do Kobylis. Po "dálnici" jsme přijeli od Příbrami, za Barranďákem šoupli do prvního z vlastně 6 tunelů (1 Blanka = 3 tunely) a pak už jen kolem Bulovky na Ládví. De facto po dálnici až skoro ke dveřím :super

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...