Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stahování zadních oken


Higlander21

Recommended Posts

Zdravím,

stala se mi nemilá věc... Koupil jsem si 407 sw 2.0Hdi 103kW rv 2011. A minulý majitel vyměnil baterii a nenastavil dorazy na oknech...

No a tři okna v pořádku-chodí a poslední okno mi po pár pokusech o otevření a zavření sjelo dolů a již nešlo nahoru..

Oddělal jsem tapec a zkotroloval kolejničku s tím plastovým bazmekem, co po ní jezdí a zjistil jsem, že při otevírání okna motorek táhne lanko níž než by měl.. resp. okno již nemá kam sjet a motorek neustále zabírá. No po několika pokusech se mi podařilo urvat i zbytek plastu, který jezdil po kolejničce...

 

Můj dotaz zní dá se někde sehnat tento pojezd a nebo je nutno vyměnit celou kolejničku?

Po případě kde to sehnat jedná se o levé zadní dveře.

 

Děkuji předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ebay, ale lacnejsie ta to vyjde vymenit cele. ak tak vrakoviska, ale na diely to nikto rozoberat nebude.

Akonahle to rozoberes, lanka povyskakuju a je problem to zlozit spat, tak je jednoduchsie to predat v kope a mat pokoj.

Na tvojom mieste to tiez tak spravim, a potom mozes zhanat ci to niekto nema, alebo nepredava.

Inac chlapik z Bratislavi na strane myslim stahovacky.sk mava aj tie bezde ale ci tam je na 407 fakt netusim. Pise aj sem na forum inzeraty, tak pozri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zdravím všechny. Jsem tu nový a mám prosbu. Na 407 SW rv. 2005 nejdou vůbec zadní okna. Ani od řidiče , ani přímo na dveřích. Pojistky se zdají být dobré. Poradí nekdo co by to mohlo být? Popř. el schéma? Na konektoru ve dveřích řidiče jsem viděl 3 dráty , nestudoval jsem co na nich je a není. Stejně nevím co bych měl naměřit. Přední fungují normálně. Nezdá se mí , že by odešli oba motůrky. No hlavně jsem je nikdy nepoužíval - nebyl důvod. Tak ani nevím zda při koupi vůbec fungoval(vozidlo jsem kupoval z druhé ruky)

 

Předem děkuji

 

Upraveno uživatelem Péťa
odstraněno pozadí
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...