Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Voskování podvozku


tomashewk

Recommended Posts

Ahoj,

 

na jaře mi v nějakém servise (bohužel nevím už ve kterém) doporučili před zimou nechat navoskovat podvozek mého 307 HDi (66 kW).

 

Prosím o radu, zdali:

 

1/ stačí voskování pouze v rámci nějakého programu myčky? Jakou myčku byste v Praze doporučili?

 

2/ je lepší nechat si auto navoskovat někde v servisu (tedy jestli se to vůbec dělá?).

 

3/ Nebo spíš někde v servisu nechat aplikovat nějaký ten antikorozní nástřik? Má někdo zkušenost či tip, kde by se dalo v Praze?

 

Moc díky za Vaše názory! Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

na jaře mi v nějakém servise (bohužel nevím už ve kterém) doporučili před zimou nechat navoskovat podvozek mého 307 HDi (66 kW).

 

Prosím o radu, zdali:

 

1/ stačí voskování pouze v rámci nějakého programu myčky? Jakou myčku byste v Praze doporučili?

 

2/ je lepší nechat si auto navoskovat někde v servisu (tedy jestli se to vůbec dělá?).

 

3/ Nebo spíš někde v servisu nechat aplikovat nějaký ten antikorozní nástřik? Má někdo zkušenost či tip, kde by se dalo v Praze?

 

 

 

Než vosku na jednu sezónu bych spíše věřil http://www.zkautoservis.cz/autoservis/osetreni-karoserie/osetreni-a-nastrik-podvozku/

Cenu udávají na 2500,- Kč u Octávie, což je velikostně srovnatelné. Za dalších cca 2500 můžeš mít i dutiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš měli na mysli nástřik spodku - tomu se taky občas říká vosk. Moc lidí to nedělá, je to špinavá práce... V Praze nevím, mně to dělal chlápek kousek od Kralup, což není daleko. Je ale lepší to dělat v létě, když je teplo a sucho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...