Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P607 2,2 HDI - trasenie auta pri axcelerácii


tomik1987

Recommended Posts

Zdravím páni hľadal som na fóre ale nejako sa mi nič nepodarilo najsť. ide o moje auto P607 2,2 HDI trošku zdvihnutý výkon a tak po minulej ceste do Brna som spozoroval pri prudšom zošliapnutí plynového pedála jedná sa o 3,4,5,6, prevodový stupeň, najmenej je to citeľné pri 3 a 6. najviac však pri 4 stupni robím to od cca 1750 otáčok do 2250 otáčok pričom najintenzívnejšie to okolo 2000 otáčok na 4 prevodovom stupni. Ako náhle dám nohu dole z pedála resp. ustálim tlačenie nohy na plyn tak sa to zníži prípadne nieje to citeľné . trasie prednú časť auta. celú pričom netrasie prevodovku ani pedále ale celý predok auta. pri dlhej zákrute doprava je to menej citeľné pri dlhéj zákrute do ľava je to viac citeľné. teda je to môj subjektívny postreh. Stretol sa niekedy niekto s tým?  :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak skúšal som tie vôle . nejaké tam sú ale neviem aké majú resp. nemajú byť. ale mám problém 

 

podľa Vin mi dlhšiu poloos hodí 3273 7Y, keď to hodím do katalógu najde mi poloos PE3304 s dĺžkou 962 mm. Avšak tento diel nemá nik dostupný ani žiadna náhrada nieje.

 

keď však hľadám podľa katalógu náhradných dielov. tak mi najde poloos najde mi napr. značku GSP 245165 tá ma udávanú dĺžku 960 mm alebo napr. tiež s dĺžkou 968 mm a je to poloos T39108A2 značka EAI. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...