Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 XSi 2.0i by KingSpade


KingSpade

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

no já měl jasně daný rozpočet do kterého jsem se musel vlézt, a ta 406ka v naftě co za ní chtěl 55tisíc měla hodnotu ani né 25...tak jsem hledal dál a padl pešek na 307mu :D, která je hlavně konstrukčně řešená podle mého lépe než 406ka, hlavně teda zadní náprava, a potom ty 17ky kola co na ní byly s fungl letníma gumama za nějakých 15 tisíc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je vončo, 406 je už prostě "starý auto", i když designem předběhlo svojí dobu (jako většina francouzů)......jak je to na těch 17" tvrdý? na Fabce to bylo se slupkama 205/40 utrpení, takže se už jak malý děcko těším na letní R16 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

205/50 tam mám a je fakt, že jde cítit nerovnosti, ale že by to byl kostitřas se říct nedá, oni francouzi jsou naladěni měkčím podvozkem než koncern, a teda oproti BMW 1er který je na 15 nebo 16 teď nevím co má za zimní..tak je to jako peří a beton :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem se se snižováním - zvyšováním užil na Fabce a u Pažouta na podvozek nehrábnu.....ono když pak člověk přejíždí retarder krokem, aby neškrtal vanou, tak se i jak retarder cítí :D naopak 307 mi příjde celkem vysoká a rád bych pod motor strčil plnohodnotnej plechovej kryt - co kdyby :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

příští Vánoce víc salátu a cukroví jak pro sebe tak pro drahou polovičku...do kufru pytel cementu a nemusíš řešit nižší podvozek :D  snížený auto je moc pěkný, ale nepraktický...než se kodrcat na zahradu a bát se kde co o@&bu, tak holt bude fuga nad kolem....jak to tak bývá: za krásu se trpí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám přes metrák a drahá polovička ani né polovičku...a zatáčky na 15" zvládáme (i když na mojí stranu jde možná ochotněji..auto, né polovička) :D

 

na Fábině jsem byl jeden čas - 65mm dole (Fabia RS je - 25mm), R 17" alu s pneu 205/40 na 8palcích ráfkách, vzhledově to bylo fakt povedený a když člověk jezdil "klobouk" mimo město tak to šlo....ale naše silnice ve městě + výhled na častou výměnu čepů - silentbloků - kostí.....no přešlo mě to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přeci jenom se něco projevilo na autě a to topení, pod řidičem je mokro, což by se dalo přirovnávat tomu, že je venku sníh, který se tam přenesl z bot, ALE všiml jsem si jak káplo z boku středového tunelu, což je jasné, že teče topení a zrovna v zimě. Komu se chce v takové kose rozebírat palubku, mě ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlatý P405 a plná prdel místa pod kapotou. 

 

Dneska už mě přestalo bavit utírat bordel z okna pokaždé když padly mínus teploty (vždy zmrzla voda v ostřikovačích a po snaze doplnit o nemrznoucí všechno vyteklo na cestu), jsem se na to konečně mrknul a zjistil, že ten náustek co vede do nesmyslně zvoleného místa nádržky jsem se s tím asi dvě hodiny drbal, než se mi to podařilo tam dát. 2 hodiny proto, že jsem to dělal na 3x, neboť po prvním úspěšném nasazení jsem nalil nemrzku a jen co se naplnila nádržka tak náustek vyskočil ven, podruhé udělal to samé no až na potřetí se to povedlo a konečně je nemrzka vidět i v náustku a né na cestě pod autem.

 

A aby toho nebylo málo, tak když chci zadní okno tak stříká jedna z předních a to až do dálky zadního okna, což je sice super věc, když má člověk šíbr tak si ho umyje (ještě aby tam byl stěrač :D ) ale na pytel je to, že zadní okno neumyje, jen stěrač skáče zleva do prava.

 

Ale jinak spokojenost, už uvidím přes čelní sklo za každého počasí. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...