Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nové audio do 307ky


jiriczek

Recommended Posts

Ahoj,

 

máma si koupila novýho Tiguana, tak jsem si od ní koupil jejího staršího Peugeota 307 kombi (nájezd 55t, 1,6, 16 ventil), jezdila s ním pouze do práce, takže pěkná koupě, nicméně bylo kupovaný hned nějak na začátku, cca rok 2003. Vše je původní, bohužel tam je ještě kazetové rádio (poslouchala pouze FM, takže příplatek zas CD nebyl potřeba), nicméně už pracuju na auxu. A nyní k problému - originální repro hraje na můj vkus až hodně nevkusně (Doma frčím na Sony STR-DB830 s 5.1 domácím kinem), takže jsem přemejšlel i nad nějakým tím novým reprem do auta. Jsem z Liberce, takže bych rád nakupoval někde v Liberci. CO jsem se tak dočetl, tak v předních dveřích je 16,5 cm komponentní repro a v zadních 13 cm koaxiální. Prozatím bych si nechal rádio, co je v autě, protože po dodělání auxu to bude v rámci mezí, časem určitě nějaké nové. Dále, až bude vybráno repro, do dveří se dává nějaká tlumící hmota, tak kolik a kde koupit?

 

Děkuji za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...