Tomáš

Tunning 405

36 posts in this topic

Pánové poradte mi někoho kdo kvalitně upravuje Peugeotky? . Hledal jsem ale nikoho jsem nesehnal aspoň nikoho pořádnýho. Mám slíbený katalog tunningu kde jsou jen fran. káry ale je blbé, že nemám bar. scanner hodil bych to na server.

Díky

:(

tomasi s těma upravama 405tek to fakt není jen tak musím to všechno dělat z kámošem sám ... Prostě jsem taky nikoho nenášel je to běs ... Jo ten katalog by mě taky zajímal jsou tam i 405tky ??? :cool:

Čau Tome. Merkurek má pravdu, 405ky fakt skoro nikdo neupravuje. Já si dělám všechno sám . Dá se sehnat zadní křídlo (mi16) a prahy. Jinak nic moc. Mám doma jeden katalog z Francie kde jsou i 405ky ale ty ceny..... Nárazník 10tis minimálně.

To je přesně ono. MK KOSA. pouze křídlo a prahy. Takže spíš to chce šikovný ruce. Mám jeden zaručenej tip. Po mírnejch ůpravách jde na 405ku napasovat spodek ze zadního nárazníku z BMW E36 od Rigera.

firma TUNE CAR ve zlíně delá na zakázku kámoš si nechal dělat na R19 kombinace audi a3 a fokus předek a zadek cena byla 8500kč fakt pěkné.

tomsone jinak to podsvícení už mám v plánu na pátek nebo sobotu .. A difusory jsou na cestě :)

v podstate se staci stavit v kazdy lepsi tuningovy firme. Sice treba nemaji v nabidce veci na 405, ale dokazou upravit a napasovat plasty z jinyho auta ...... jak uz jsem tu nekde nedavno psal, tak jsem na bawora mel davat prahy z Omegy.

No to sice je asi pravda ale já tady u nás nemám takovou možnost na super tuning firmu .. :mad:

Jestli je to ten v zapadnich cechach, tak v Plzni a okoli je par firem. V Rokycanech JK design, tam bych se ale ani nesel optat na cestu. V Plzni je Axon www.axontuning.cz pak myslim Vertigo (nebo neco takovyho) a jeste je tam nejaka dalsi firma, ale to ani nevim jaka.

Jo JK design ani náhodou měl jsem od nich mračítka a zkroutili se mě ... A vertigo znám ale ty myslím dělaj jen opel ... asi zkusím ten axon ... :D

Tak ten katalog bych měl mít tento týden tak se to pokusím nějak zpracovat. Jinak JK Design ani omylem, protože s mračítkama jsem to měl úplně stejně:mad: a to mě fakt nasralo. Vzhledem k tomu, že mám Mi16 tak jsem plasty už vyčerpal. Nechci dělat žádný extrémní úpravy. Budu asi vychytávat věci na motoru filtr svíčky atd. Malou otázečku potřeboval bych tlumiče na zadek (ne můj ale na auto:D)? Nevíte o nějakém dodavateli za fajnovou cenu??? Jsem z Kladna.

Ve slanym je firma ATEX bývalej Cába. Je to přímo proti Bateria Slaný. Vozí tlumiče asi od 4 firem a sežene i různý tvrdosti atd. Jenom ty ceny:(

Křídlo je i s kufrem a bude za 4500,- ale můžem se na ceně dohodnout. Dalo to dost prace to postavit, ale je to docela unikát. Zatim sem potkal jednu 405ku s podobnym křídlem.

Merkurek kup od Honzy křídlo ja koupim to tvoje a budem spokojený všichni :D

Stefan jasně to by šlo uskutečnit takovej obchod... No musel bych to vidět a pak by se vidělo ... :D:D:D