Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výmena RAM v Asus EEE PC


ferinko2

Recommended Posts

Tak jsem pokročil. S 4GB RAM pamětí notebook nešel spustit. S 2 GB RAM už spustit šel.

Notebook se výrazně zrychlil, zapnutí, vypnutí je rychlejší. Zmizely prodlevy při otvírání oken, reakce jsou rychlejší. Ani jsem takový posun nečekal. Jsem moc spokojen. Po novém roce proběhne vyčistění a instalece SSD.

Děkuji všem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Pokročil jsem. SSD disk 240GB je od pátku v notebooku. Celkově se notebook hodně zrychlil. Jsem spokojen.

Zdá se mi, že se i rychleji a plynuleji načítají fotografie, ale to může být jen zdání.

Děkuji všem za rady.

Ještě procesor i7 .... :D

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky mama ma netbook asus eee pc 1001 px a chtel bych to trosku zrychlit.je tam puvodni ram 1gb.chci tam dat 2gb,pomuze to?a jakej typ??muzete dat radu?koukal jsem na aukru a jsou tam ddr2 ddr3 atd mam v netbooku ddr2 a co tedy tam muzu dat??nejsem uplne it technik...a musim to pak preinstalovat nebo staci jen vymenit??dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otoč notebook a odšroubuj ten malý kryt. Pokud je pod ním RAM, můžeš dát 2GB. Některé notebooky EEE tam RAM nemají, a nemáš co měnit. Já zašel do obchodu a zkoušeli jsme, s kterou notebook bude fungovat, rozběhl se až s třetí RAM pamětí. Ty EEE nejsou všechny stejné, postupem času se měnily. Pročetl jsem o nich toho na netu dost.

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Bazi...dik...jeste se optam kdyz budu chtit zrychlyt svuj notas tak jak zjistim co tam mam??myslim jakou frekvenci??na stitku mam ddr3 4gb memory   koukal jsem pod dekl a je tam jeste jeden slot volny...diky tak abych pak nekoupil neco blbe...musi to byt stejny typ nebo druh?nebo jen kapacita atd?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...