Sign in to follow this  
Followers 0
Emiš

Vrakoviste v Plzni

13 posts in this topic

Zdar

potrebuju nadrzku na chladici kapalinu k p205. Je v Plzni nebo pobliz naky pouzitelny vrakoviste?

jakou chces nadrzku? na GTi (je takocva kulatejsi s cidlem hladiny) nebo takovou to valcovitou?

Pokud Chces tu GTIckovou, muzu ti ji posrat... teda poslat :D

Zdary všem, u Plzně je směrem na Karlovy Vary, hned za Chotíkovem, naproti pumpě. Je to asi něco novýho, tak nevim jakej bude výběr. Jinak je pežo?árna v Tlučný u Plzně, když pojedeš z Plzně od Vejprnic do Tlučný je to tak 500 m po vjezdu do obce vpravo v mírný levý zatáčce. Ještě nějaký vrakoviště je i přímo v Plzni, ale nevim přesně kde. Dá se to najít v Annonci, na www.annonce.cz. Ciao

Rozhlídni se kolem sebe a uvidíš že svět je jedno velký vrakoviště...:) Stačí si jen vybrat... 205- je to tak snadné...:)

Charmander, tim myslis jako cornout to nekomu ? Ale ale to nemyslis vazne.:mad:A nebo jsem to nepochopil.:(

Emis: jedno mas petset metru od koleje cece, na Borsky smerem ke Kerfu... tu nadrzku tam na 100% sezenes

tak super, dik fsem a hlavne Filipovi kterej tam se mnou zajel :-)

Je to vazne kousek, jen by clovek kdyz kazdej tejden jezdi kolem, nemel furt cumet do toho bazaru ale kouknout i na druhou stranu kde je vrakac :-)))

nadrzka bez cidla me vysla na 300kc

no jasne v Telci jsem jen pres vikendy :-)

Plzen mesto studentu a vrakovist :-)

Masinka nekecej ze ses taky z Telce, to bych necekal ze tu nekoho takovyho potkam :-)))

jasne jsem z Telce :):):), zatim sjem byl jedinej, ted je tady konecne nekdo dalsi ;)

jj za chvili to tu Telecaci ovladnou, kam se na nas hrabe naka Praha:D

Jinak doufam ze se toho doziju a ze se na vrakac nepresune muj peugeotek. Jak se oteplilo mi z neho zacal chcat olej krapenek vic, ted uz delam pekny louzicky. K necemu ta zima byla preci jen dobra :(

Kdyby clovek aspon autum rozumel, aby si to mohl zpravit sam :)

No asi to tu neovladneme ale ve dvou se to lepe tahne :-), ikdyz na Vostika nemaji snad ani vsichni prazaci dohromady.

Ja jsem taky totalni technicka lama, musim si nechavat radit :P

jj kluci Telecacti...... Vy to tady budete ridit :D a ja vam to asi budu potom opravovat :D ......\'Si si votevru serviiis :D