Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rádio RT3


Zodiak

Recommended Posts

Abychom neusnuli na vavřínech, znovu otevírám téma rádio. Počeštěné ho mám, mp3 hraje jak zamlada, leč AM natož FM ani nezašumí. Natvrdo jsem z generátoru do antenního vstupu poslal na 108.5 MHz sinusovku, nic.... Takže VF vstup je zřejmě po smrti. Tudíž, za a)oprava za b)výměna za c)srat na to..... Osobně se mi nelíbí ani jedna varianta, proto se ptám, varianta a)víte o někom s dobrým poměrem cena/výkon varianta b)rt3 v bazáči funkční, ne za moc varianta c)asi o ničem.... :)

Děkuji všem předem za názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Po delší době, pořízení diagnostiky a laborování, jsem se zasekl. Furt ten krám nehraje, teď je otázka, zdali je to sw nebo hw závada. Chci-li načíst parametry rádia Lexii v položce "Komfort - autorádio", napíše mi to "Vadná konfigurace". Když to zkusím přes PP2000 v položce "Instalace autorádia s cd do nevybaveného vozidla", tak se dostanu až do položky, kdy lze nastavit zemi, reproduktory apod, ale než stihnu potvrdit, vyskočí hláška "Konfigurace neprovedena" a takhle to jde třikrát, pak to vyskáče samo z menu....... A teď babo raˇ, nebo odborníku.... Skoro nerudovská otázka.... "Co s tím?" Je třeba podotknout, že ostatní funkce, jako navigace, telematika, PP, MP3 fungují. Jen to FM ani AM nehraje. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak jsi dopadl s možností opravy u bráchy dr. Who?

 

Pro porovnání nákladů na opravu s výměnou ..... http://bazar.automedik.cz/AMD0331408965/citroen/c8 ,,,, neboli za šestku se sedmidenní zárukou na vyzkoušení funkčnosti, na ebay stejné ceny,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak jsi dopadl s možností opravy u bráchy dr. Who?

 

Pro porovnání nákladů na opravu s výměnou ..... http://bazar.automedik.cz/AMD0331408965/citroen/c8 ,,,, neboli za šestku se sedmidenní zárukou na vyzkoušení funkčnosti, na ebay stejné ceny,

Jo, je to "veselý příběh z natáčení". Minulý týden jsem byl na "konferenci" jisté firmy, dvoudenní - znáš to, žranice a chlastačka, teda až večer. Shodou okolností tam byl dr.Who brácha, seděli jsme spolu u vínka až do dvou do rána, rozpovídali jsme se tak, až jsem jeho šéfovou, která tam seděla s náma, zlil bílým vínem. Se slovy:"Stejně jsem už chtěla jít spát"... se sebrala a odešla, klasické fó-pa, Martin se div neudržel smíchy. No a při té příležitosti jsem se ho na to zeptal, prý by mi pomohl/poradil, ale fakt neví.

Ještě mě napadlo, že by to mohlo být předzesilovačem, na obrázku, spodní schéma číslo 10 to by asi měl být VAN, máte někdo představu, kde by ten čůrament přesně mohl být a jak se k němu prokousat?

 

eliqZo.jpg

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začíná se mi to jevit jako jeden z těch případů kdy člověk stráví nad závadou tolik času ze kdyby ho věnoval výdělečné činnosti už by bylo na výměnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Né, že bych tomu až tak dobře rozuměl. Přes elektroniku má nadání brácha, ale s tím předzesilovačem se mi to zdá jako blbost. Když ho vynecháš, měl by se příjem akorát zhoršit ne?

Já jsem stejného názoru, není signál, mělo by šumět.... ovšem v Picassu to tak nebylo, vysmekl se konektor antény od rádia, a hlucho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...