Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrola tlaku v pneumatikach


kamzik1

Recommended Posts

Velka vdaka najma pre romana67 - podla toho 'dodadku' k manualu to islo bezpreblemov. Aj som to predtym v menu pozeral, avsak, ze to bude ukryte v podmenu 'personalization' mi vobec nenapadlo. Az teraz som si uvedomil, ze v manuali je v menu slovencina, u mna moznost nastavit slovencinu vobec nie je (zeby bol potrebny novy firmware?) Osobne mi to az tak nevadi. Aspon som tam aj nasiel, ako sa da vypnut parkovaci asistent, na ktory sa manzelka stazuje :-)

K diskusii o skladovych vozidlach - ano, kupovane bolo v akcii ako skladove, v com nevidim problem. Mali ich niekolko, rok vyroby 2015, najazdene 30km. Jediny zmatok nastal asi kvoli tomu, ze mi dali manual k starsej verzii. Dokonca ani manual k novsej verzii (od 11/2014) nesedi, kedze teraz uz chyba aj tlacidlo reiinicializacie tlaku v pneumatikach (pre vybavu s displejom). No chaos, clovek aby stale na webe sledoval, ake novinky si pripravili...

Stale je vsak problem s ESP. Pri beznom stlaceni brzdoveho pedalu vyhlasi chybu ESP (navstivte servis) a ESP zostane vypnute, ako keby som stlacil tlacidlo pre jeho vypnutie (svieti kontrolka). Dufal som, ze to moze suvisiet aj s tou kontrolou tlaku v pneumatikach (tiez zrejme potrebuje vediet otacky kazdeho kolesa), avsak aj po reiinicializacii to stale blbe - uz iba servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...
V 3. 9. 2015 at 22:57, kamzik1 napsal:

 

Dobrý deň, mám ten istý problém s neexistujucim gombikom

Niektoré nastavenie sa dali cez radio, ale toto som nenašla, tiež nemám v jazyku sk, 

Ďakujem za informácie, skusim to cez person. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

uz som to tu pisal. ak nemate tlacidlo na reinicializaciu tlaku v pneumatikach, robi sa to cez menu. vacsina ludi to nevie najst, pretoze je potrebne mat ZAPNUTE ZAPALOVANIE.

 

 

PHOTO_20160813_144540.jpg

PHOTO_20160813_144726.jpg

PHOTO_20160813_144734.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...