Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Osvětlení kufru sedan


Bailly

Recommended Posts

Ahojte lidi. Řeším problém s osvětlením kufru. Mám pocit, že po otevření kufru mi osvětlení svítí strašně krátkou dobu, cca 20 sekund. Nemá to náhodou souvislost s aktivací ekonomik mode jaku u rádia, nebo se dá délka svícení v kufru někde nastavit ? Druhou věcí je dostatek světla z originál světla na boku. To jsem ale již vyřešil nalepením LED pásku a přípojením pomocí odbočných zařezávacích spojek k originál světlu v kufru.Svítí to parádně a i manželka je spokojená, že nedává nákup do tmy viz.foto.post-48870-0-93109500-1440944108_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj Economy mode, no mělo by to být déle, myslím, že u mě to svítí tak minutu možná .... světýlko jsem taky řešil ale zatím se mi LED pásku dávat nechtělo, tak jsem místo ní dal do původního světla CAN BUS LED W5W

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Jak to myslíš sundal polstrování ? Celou tu stěnu vlevo ? Ten kablík jde z kabelového svazku v nadkolí, pokud to někdo (nevím proč) nefikl kudlou musí tam někde být .. maximálně je někde zapadlý .. :myslim

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, baffy napsal:

Čo nikto nič? Kábel tam máš nafotený ,len to potrebuje koncovku na pripojenie ,alebo som to nepochopil a ty chceš aby tu niekto odstrojil 1/2 auta a nafotil ti vedenie od poistkovky ?? :D:D

Nééé to ne nejsem blázen :D  Myslel jsem udělat stejnou fotku ale stou kabeláží jak je ORIGO. Jestli jsem se ted dobře vyjádřil... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...