Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prudka ztrata vykonu 2.0 16v 97kw


danikpop

Recommended Posts

Zdravim pratele, dnes jsem absolvoval cestu s coupatkem do Prahy. Cca po 20 km od domova jsem zaznamenal mirny pokles vykonu, ale povazoval jsem to za ubytek koniku spustenou klimou na plne tocky. Kdyz jsem najel na dalnici, tak to bylo o poznani horsi. Ihned jsem vypnul klimu, ale zlepseni zadne. Dostat rychlost na 130 byl nadlidsky vykon. Dokonce i felicie me proti kopci predjela. Prvni co me napadlo byly svicky, ktere jsem menil pred cca 2000 km ( iridiove). Lambda take menena. Vse jsem prosel po prijezdu. Svicky krasne cihlove. Voda se nestraci...Prosim o radu... moc dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, byl to kat. Vypujcil jsem si flexu od pana souseda a na katu jsem udelal kriz, pote vyhnul plech sroubovakem a zacalo se to sypat. Pobouchal jsem to a vyzkousel...no nebe a dudy. Akorat nemel svarecku, tak byl po ceste z Prahy trochu rachot:-D Zitra jdu ke kamaradoj na zvedak dobrakovat kat a zavarit. Pred casem jsem resil vysokou spotrebu a maly vykon, tak ted uz vim.cim to bylo. Dekuji za typ a rady..moc diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...