Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Škubaní motoru při regeneraci fap


mikysedliste

Recommended Posts

Již několikrát jsem to tady psal. Zkontroluj hadičky u elektromagnetického ventilu, je pod alternátorem. Rády praskají a pak to dělá tento problém. Je to první věc na kterou by se měl každý podívat, než řešit egr a další blbosti. Stačí malá prasklina a už to blbne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontroloval jsem hadičky vedoucí od elektromagnetického ventilu až jsem najednou narazil na nějakou T spojku a od ní tyto dvě nezapojené hadičky... Přes veškeré úsilí jsem nenašel kam patří, ale podle toho jak jsou obě naříznuté, tak by asi na svém místě stejně nedržely... Prosím máte nějaké tipy?

20170422_131127.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Díky za tip. Kabely jsou zapojené, tak teď doufám, že jsou správně, protože to byla šance 50:50... :D Mohlo by se něco stát, pokud bych je opravdu zapojil naopak?:myslim S autem jsem už jezdil a rozdíl jsem zatím nikde nezaznamenal (regeneraci jsem ještě od té doby neměl, asi až za 300km).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

??? Nikdo nic??? Zrovna dnes jsem jel do práce a vyskočila chyba motoru pak tempomat a následně dvakrát fap na malém displeji mezi budíky a hned potom auto přestalo skoro jet tak jsem zařadil nižší rychlost a musel jsem lehce našlapovat na plyn aby to vůbec trochu zrychlilo může to mít vliv klapka viz. Příspěvek výš.... Děkuji moc

Odesláno z mého HUAWEI CAM-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
V 20. 5. 2017 at 8:42, Steve Wonder napsal:

??? Nikdo nic??? Zrovna dnes jsem jel do práce a vyskočila chyba motoru pak tempomat a následně dvakrát fap na malém displeji mezi budíky a hned potom auto přestalo skoro jet tak jsem zařadil nižší rychlost a musel jsem lehce našlapovat na plyn aby to vůbec trochu zrychlilo může to mít vliv klapka viz. Příspěvek výš.... Děkuji moc

     
 

Ta klapka viz odkaz co jsi dal nefunguje. Normálně se vrací sama a tahle zůstává seklá. Těžko říct zda ji podtlak vůbec otevře a pak samozřejmě není vzduch ve chvíli kdy druhá přivře.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...