Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

pnutí v predloktí


Háček

Recommended Posts

zdarec klubáci, uz asi tyden citim v leve ruce kdyz ji natahnu pnuti , na vnitrni strane. Kdyz si pomackam zily od lokte zhruba do pulky predlokti tak citim mirnou bolest. Pokud ruku porovnam s pravou tak na te leve je vice videt jedna žíla. nevite co by to mohlo byt? nemam moc cas litat po doktorech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeleženina, trombóza... Buď a) půjdeš k doktorovi nebo b) si budeš hrát na hrdinu a doufat, že to přejde, nebo c) uříznout v lokti dřív, než s tím předloktím budeš mít opravdu problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tromboza urcite ne, ta k tomu jeste otece a bylo by to do cervena..... krtek muze vypravet.

co to levou rukou delas? Nemuze to byt proste zanet zil, ktery vznika i treba pretizenim? Hodne lidi to ma treba z mysi, nebo klavesnice.......

 

PS: puvodne jsem cetl pnuti v predkoli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen jsem to tu orientacne nahodil :-D sem rad ze se bavite , a penisovej loket by to ani nemoh bejt :-D preferuju totiz pravacku :-D tak diky za nazory. jinak s dia u nas nikdo neni jedine autorizak :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sranda musí bejt :D ted mi řekněte jak je to dlouho co jste se takhle zasmáli ? :D šaldo tohle už rozebírat nebudu to už je moc detailů už takhle toho o mě víte moc :D 

 

Stibto: neboj se ono se mi zase něco bleskne hlavou co bych tu mohl napsat :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...