Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sitka do kufru....


Lihous

Recommended Posts

Dalsi namet na pridani drobne hlouposti v kufru.

Uz netusim kde jsem toto koupil ale puvodne je urceno do Felicie - tak ze to doma lezi hodne dlouho .....

No a jelikoz podobne drobne dily vrakoviste vice mene rozdavaji / dvirka / zkusil jsem to namontovat - je to nastrel jen tak od oka uvidime zda to nebude delat nejaky bordel a jak moc to bude prinosem ;)

 

post-32411-0-05284400-1440530433_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Neodolal jsem a poridil jinou sitku.

Sice jsem nechtel verit ze "suchej zip" udrzi sit na dvirkach :myslim nic mene udrzela a navic to nedelalo ani bordel - mysleno necim zatizene :D

Guma je zatim jaka ma byt a sit samotna me taky prekvapila - neni ztvrdla jak byva bezne .... - uvidime jak to dlouho vydrzi ......

Foceno vice mene ve tme .....

DSCN8907.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuto sitku jsem poridil v Cine  .... se suchym zipem.


Predeslou z Felicie nekde v nejake mototechne pred lety ....


Pridam odkaz pripadne - smazte pokud by to bylo brano jako reklama   :myslim 

https://www.aliexpress.com/item/1PC-Car-Back-Rear-Trunk-Seat-Elastic-String-Net-Mesh-Storage-Bag-Pocket-Cage/32624780430.html?spm=2114.13010608.0.0.q70hOW

Uvidime jak to dlouho vydrzi - zatim to vipada dobre.
 

Sit.jpg

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Když se tady řeší ty sítě do kufru, zeptám se zrovna v tomto vlákně... Co takhle velká záchytná síť na oddělení kufru od kabiny pro break? Mám doma origo do 406, ale nemám úchyty ve stropě. Neměl by někdo fotku, kdo ji tam má, abych viděl, kde přesně ty oka pro síť mají být a abych se případně pokusil proříznout stropnici v místech, kam se šroubují? Sundávat stropnici kvuli tomu fakt nechci...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obavam se ze bez sundani stropu to nepujde.
Sroubuji se do vyztuhy - navic si uz nevzpomenu zda tam vubec jsou z vyroby - pokud najdu fotky z tlumeni strechy pridam je ale co jsem to parkrat videl tak me myslenka opustila pro me celkem nevzhledna boule ktera navic moc nedrzela / krytka ....?

Strecha drzak site.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem se dočetl, tak by tam příprava v podobě matic měla být. Stačilo by jen dokoupit ty háky a krytky. A žil jsem v představě, že to nějak zvenku od oka vyříznu, najdu matku, dooříznu to podle rozměru krytky a bude hotovo. Ale jestli to není takhle možné, tak to na to kašlu. Zas až takový šikula, abych sundával strop a lepil ho tam znova + rozkřápnutí všech těch za ta léta zkřehlých plastů okolo... to mi za to asi fakt nestojí... jsem si na začátku myslel, že to půjde jednodušeji :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netusim jak by to slo - jen si to myslim ....
Sundat strop neni tak velky problem u kombiku - ta prilepena cast bude za leta odlepena a ostatni je v pohode .....
Plasty alespon na nasem drzi a to jsem menil pred casem antenu snad 2x do tydne nez jsem sesmiril ze proste FM v nasi lokalite je doslova TRAGEDIE.
Treba se nekdo ozve .....
Fotky jsou pro jiny ucel ale snad pomuzou - na nasem tam nemame sit.

130820152241.jpg

130820152242.jpg

DSCN7992.JPG

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A samotna stropnice se da sehnat za cca 100 - 200 pokud je v top stavu tak rekneme 400 - 500 tyto veci se spis dnes uz rozdavaji nez prodavaji - at chceme ci nikoliv tento typ auta je uz urceny na "vymereni" a nas par blaznu .....

Ale to je proste osud vsech aut ..... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Po zhruba 1/2 roce provozu musim konstatovat ze je kvalita prumerna.
Vuci cene dobra.
Samotny suchy zip drzi prekvapive dobre snad jednou jsem je "prejel rukou" horsi je to se sitkou samotnou ta se dobre vytahne ale o neco malo hur stahne ..... :(
Na drobnosti Ok ale na nejake rozmernejsi veci to prec jen nebude ..... nebo bude ale po jejich vyjmuti bude ne zrovna pekne i nadale vytazena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...