Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Jakou pojišťovnu pro děti?


Šalda

Recommended Posts

Hele je to jak píše Scratch každá pojištovna má nějaké dotační tituly nebo jak to nazvat. Ale žádná z nich se tím moc nechlubí. je to o tom pravidelně sledovat jejich webovky a jak něco  vyhlásí tak se ptát a zkoušet z nich něco vymámit.  Vím že sestřenka z VZP vyškemrala tři sady chráničů na brusle a dvě přilby jeden rok a další rok zase jakýsi příspěvek na tábor pro kluky.   Já osobně protože jsem dárce krve ( cca 35 odběrů) tak vím že bych měl nárok na pár bonusů ale nevyužívám to. Ale pro děti se dá vymámit i z VZP dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napřed, jako zaměstnanec MUS (Mostecká uhelná) u HZP - zkrachovala - poskytovala poukázky (slevy) na relaxační programy - vstupenky do městský lázní, solárka, masáže atd. 

Přešel jsem k ČNZP - zkrachovala - jako dobrovolnému dárci krve mi poskytovala průkaz na MHD zdarma a při každém odběru 100,- stravenku + vytamíny

Teď jsem u ČPZP, která ČNZP "polkla" a nenabízí zhola nic, tedy kromě jednoho balení Feronatu po odběru krve a to už mám za sebou 110 odběrů.

Mám hromadu přátel pojištěných u vojenské pojišťovny nebo u pojišťovny MV - převážně současní nebo bývalí zaměstnanci těchto resortů nebo jejich rodinní příslušníci a jim mohu výhody jen závidět. Otázka je zda se stejné výhody budou týkat i ostatních pojištěnců.

Co bych ale řešil jako první je, jestli můj obvodní lékař má s vybranou pojišťovnou smlouvu.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...