Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

autoradio problem


andyuno

Recommended Posts

Potrebujem poradit kupoval sm nove radio po namontovani vsetko funguje ale problem je v tom ze ked som naladil a ulozil stanice nastartoval vsetko islo ked som vypol klucik a znova zapol stanice ktore som ulozil tam neboli musel som znovu ulozit stanice ale potom to bolo zase to iste stale ich musim nanovo naladit vie mi niekto poradit dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio potřebuje mít připojené trvalé napájení. U aut Citroen/Peugeot je obvykle v přívodech k rádiu trvalé a klíčkem spínané napájení (piny 4 a 7) obráceně, než předpokládá norma pro eurokonektory. Některá rádia (např. Sony) mají proto speciální propojovací kabely s možností přehození těchto pinů.

Upraveno uživatelem Pety
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...
  • O 4 měsíce později...

zdravím,mám auto teprve krátce,peugeot 407 2,0 hdi sw r,v, 2005 ,mám autorádio rt3 s navigací a tel.,nekdy se mi stane,že nastartuji a nejde mi zvuk na cd ,čas přehrávání jede,ale nejde zvuk,stačí jen zmačknout source na radiu,a pak ještě jednou zpět na cd a už to hraje normálně,dělá to někdy  a jenom při nastartování vozu.Děkuji za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...