Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 Feline 2.0


vozzyn

Recommended Posts

agresssor: když jsem to koupil tak na těch 17kách byly zimáky, disky vypadají fakt pěkně, ale jsou trochu poškrkaný a ty středový krytky trochu voblezlý, jinak bych je samo nechal na leto a na zimu koupil nějaký obyč dezenty, říkal jsem si, že bych to zkusil stříknót tym plastik dipem nebo něčim takovým, ale jaké by byl výsledek nevim, možná nechat zrenovovat, kdyby někdo viděl o někom v okolí brna tak dejte vědět.

 

jiriczek: musíš prostě jezdit tak abys nemusel nic vopravovat :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

thorr001: to byla skoro jenom dálnica, ne? A ten můj příspěvek byla reakce na jiriczka a ještě podle počítača, já spotřebu nepočítám a prostě až mám půl nádrže, tak natankuju zas do plna.

 

Jinak auto zas v servisu, tentokrát pré špatný čidlo nasávanýho vzduchu, nebo tak nějak, v pátek nebo v sobotu, podle času proto pojedu, su zvědavé, jak dlóho to vydží :nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zdravím, tak konečně jsem si pořídil samolepku a díky členům kacaba12 a xpetrix mě konečně fungují mapy a dokonce tam mám i češtinu, byla potřeba aktualizace na 6,63, chlapy DÍK. :potlesk

post-22956-0-70930200-1451653978_thumb.j

Upraveno uživatelem vozzyn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

thorr001: kromě češtiny nevim, zatim sem neměl možnost to vyzkoušet, do práce to mám 2 min chůze a cestu někam sem taky ještě neměl, otec to sice neska projel, ale von na tu techniku moc není, takže mě k tomu nic neřekl, ale v garáži (otevřené) to ukazuje 0 satelitů, takže je možný, že to přestalo chytat signál, což by bylo pěkně na kokot, ale říkám, nemám to vyzkoušený :nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

thorr001: tak sem se dneska šel projet po krásnéch neudržovanéch cestách moravskýho krasu :o a navigace funguje, hned jak sem vyjel z garáže tak to satelity chytlo, takže dobrý a po updatu umí přehrávat MP3, dokonce i zobrazuje ID3tag :super, počítač je v češtině a česky mluví i navigace, jinak asi nic novýho.

 

alienson: dík, taky to pár korun stálo a dokonce i příjímací technik v Peugeotu se divil a že pré takovó 307ku už dlóho neviděl.

 

post-22956-0-74681800-1452091382_thumb.jpost-22956-0-59759400-1452091384_thumb.j

Upraveno uživatelem vozzyn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

thorr001: já sem to zkoušel jenom jednou, když to bylo "nový" a jestli si dobře vzpomínám tak to MP3 nepřehrálo a ani na rádiu nemám nápis MP3.

 

jestli myslíš finančně, tak asi na +-10Kč za CD, něco za elektriku při stahování a vypalování a pak pár korun za naftu, kterou motor spálil při přehrávání softu :aut.

Napiš členovi xpetrix jestli by ti taky ten odkaz neposlal, já ho sice mám, ale nechcu tady šířit něco co, není moje a bez svolení autora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

thorr001: dyť sem psal, že po přehrátí softu auto umí česky a přehrává MP3, žádný jiný novinky sem nezpozoroval, grafika, položky v menu, všechno stejný.

Běžný věci jako brzdy, rozvoďák, volej atd. mě dělá borec ve vedléší dědině, ale nemá diag na peugeoty, takže když je nějaké problém z el. tak nezbévá nic jinýho než origo servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...