Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 208 - foukání rádia


tom.tomanos

Recommended Posts

Ahoj, mám problém s rádiem. Začalo mi v autě něco foukat po zasunutí klíčku do zapalování i při pouhém otevření dveří. Po vyndání rádia jsem zjistil, že fouká větráček přímo v rádiu. Docela mě to štve, protože to někdy "dofoukává" i 10 minut a nevím co s tím.

 

Nemáte s tím někdo už zkušenosti jak to odstranit. Nejen, že je to nepříjemný, když tam něco fouká a vy už nejedete, ale asi to taky vybijí baterku  :( Myslím, že je tam nálepka Magneti Marelli. Rádio je s tím displejem.

 

Díky za každou radu!

 

PS. rádio mám stále venku  :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na chlazení to vypada. Předtím mi to nedělalo :-( Docela neprijemnej zvuk. Otevřu dveře, hned fouká. Po minutě přestane, zapnu vystrazny a fouká. Stačí cokoliv zapnout. Během jízdy taky fouká.

Nevim co s tím, nový se mi kupovat nechce, je to 12/2012.

Nevim zda to má už nějaký HDD nebo SSD, který se dlouho načítá. Jinak netusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zdravím, myslím že to bude chlazení rádia a celé dotykové obrazovky. Zpozoruji to hlavně v létě kdy je opravdu vedro a auto stojí na sluníčku a případně když poté člověk vypne motor. Nepříjde mi to nějak rušivé, při jízdě to neslyším :-), před nastartováním je to pár sekund a po vypnutí motoru to fouká cca pár sekund až cca minutu(v létě). Fouká to od nového auta.

 

Rozebrané jsem to neměl(a ani netuším jak je to tam udělané), ale zkusím ti hodit pár tipů, třeba pomohou.

Nemůže to být nějak zanesené, že by se to špatně chladilo? Případně zanesené nějaké teplotní čidlo? K větráku si se přímo dostal? Pokud sedí třeba na nějakém pasivním chladiči, tak se mohl na českých silnicích uvolnit a když bude špatně doléhat k čipu který chladí -> bude se o to víc točit -> víc hučet. 

 

Nemáš nějaké fotky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...