Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 1.6 combi výměna rádia


MoBeastNster

Recommended Posts

Dobrý den, potřeboval bych se zeptat, v peugeotovi bylo vyměněno rádio myslím je tam na kazety a páčka u volantu nefunguje na rádio. Koupil jsem nové rádio a potřeboval bych se zeptat jestli tam půjde dát bez problému protože jsem koukal když se vyjme rádio bliká tam alarm (security s diodou). koupil jsem toto rádio, zapojení a kabely chápu spíš se chci zeptat jestli tam půjde dát. http://www.czc.cz/sencor-sct-4057mr/145666/produkt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty bláho, Sencor. Už mi do domu nesmí. Nemůžeš ještě vrátit a koupit jinou značku?

Nepíšeš rok výroby auta.

Nevidím důvod, proč by tam neměl jít namontovat. ISO konektory asi má, a i ty je asi máš v autě. Jediný problém by mohl být s umístěním "stálých 12V pro paměti" a "spínaných 12V klíčkem". Případně bys musel překřížit kabely č. 4 a 7, pomocí dvou lustrsvorek.

Páčka: u 306, pokud vím, páčka spíná kombinaci odporů. Záleží, jaký vstup pro dálkové ovládání má (nebo bude mít) tvoje nové rádio a zda by šel zhotovit převodník.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych místo lustrsvorek dal redukci ISO/ISO samec/samice nebopřipjel a dal smrstovacky. S lustrsvorkami mám špatné zkušenosti. Jinak Sencor fuuuuj! Man dojem,že 306ky měly pezotacky konektor.

Upraveno uživatelem Syroň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak všechno v pohodě, ale nastal problém s anténou tak toto rádio zkusím vrátit snad to půjde a zkusím sehnat něco jiného, u peugota je konektor nasazovací a u rádia ta anténa chce vložit takže zkusím rádio vrátit. A ještě musím vymyslet propojení, aby mi šla páčka je škoda když nejde.

Upraveno uživatelem MoBeastNster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

306 má samozřejmě ISO konektory, výměna kus za kus. ;) Jenom páčka pod volantem bez nějaké redukce nepůjde. 

A jak píše olda, redukce na anténu je naprosto normální, ale také bych tam dal něco jiného ... co taky chtít za pár stovek, to snad nemůže ani hrát. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...