Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odstranění fap a legislativa


mikysedliste

Recommended Posts

  • O 4 měsíce později...

Je tu někde separátní vlákno k STK "po novu" a tam se něco diskutovalo a sdělovaly nějaké "čerstvé" zkušenosti z STK. Pohledej heslo STK nebo emise/ME a měl bys najít. Nebo to sem třeba někdo lípne jako odkaz ;)

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info, vlákno o STK 2016 jsem našel, ale poslední info tam bylo z června, tak jsem pátral po aktuálních informacích, já mám technicoku až v roce 2017, ale lepší je být informován.

Níže je fotka s výledky měření v říjnu 2015 ještě po staru, FAP, EGR off.

DSC_1482.jpg

Upraveno uživatelem lionit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 8 měsíců později...

...zase to tak nehroť.....tak ti dá servis nebo kdokoliv podepsat papír že na vlastní riziko a svědomí podle zákona si u nich necháváš odstanit FAP.......servisu je jedno co ti na autě udělá a on nemůže být postižen....ty jako majitel jsi odpovědný za to když s ním budeš jezdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedokazu si predstavit ze prijedu do servisu treba na vymenu tlumicu a oni me v ramci kampane HON NA NAFTOVA AUTA udelaji komplet diag.-zadara .....?
I pri vymene vyfuku si myslim ze jim to bude vice mene taky fuk.
Udelaji to na co je psana zakazka ...... 

A koho a za co by meli zalovat - to je skoro az nerealny sen.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je pravda ono neni tak daleka minulost kdy se pri srotovnem protezovala nafta a ta se nacpala pomalu i do motorek :)
A ted je to problem - JE.
Obzvlast kdyz jezdi jen po meste - a tam skutecne patri benzin pripadne elektro. .....
Podobnych obrazku grafu i studii bylo bude .....

Skandal_VW_TDI_dalsi_studie_ICCT_06_800_600.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diesel v EURO 6 smysl má. Jen motor prostě není konstrukčně levný a projeví se to i na provozu. Za mě je nesmyslný diesel pod 2 litry (1,9budiž).

FAP mám, nehodlám ho odstraňovat, znám jeho funkci. Ale idiotské reportáže tv nova s čičmundou, kterej si vytírá vejfuk hadrem mě nechávají klidným... Ten tlak na filtry pevných částic chápu, ale slovy klasika: "...tento způsob, zdá se mi poněkud nešťastným...". Nicméně koresponduje to s aktuální politickou reprezentací a asi se to hned tak nezmění.

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A právě ten nákladný vývoj a konstrukce aby to vůbec ještě splňovalo zpřísňující se limity už se nejpíš teď automobilkám nevyplatí, výhledově to nafoukne cenu vozu a už to nikde nebude ochoten zaplatit .... Prý v super malých vozech už teď v nabídce motorů nafta chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...