Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

anomálie antipollution


Cyrďák

Recommended Posts

Po asi 5 dnech  tato hláška zmizela včetně symbolu diagnostika motoru.Auto jede normálně chci se zeptat zda závada zůstala kdesi v paměti nebo je nenávratně pryč vymazaná,jsem objednán do servisu tak nechci vypadat jak pinokijo.Pokud už tento dotaz zde byl omlouvám se nenašel jsem ho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Mne sa náhodne zobrazuje "ANTIPOLLUTION FAULT" hlavne pri ustálenej rýchlosti napr. na dialnici a pri aktivovanom tempomate. Akonáhle idem konštantne min. 15 km sa zobrazí hlásenie. Všetko ide normalne, je tam iba hlasenie.

Akonáhle jazdím napr. mesto, resp. okolo domu po dobe cca 30 km mi chybové hlasenie zmizne. A takto je to dookola.

Kde a v com moze byt problem?

Bolo to na diagnostike a tam vyhodilo snimac vyfukovych plynov pred FAP. FAP mam novy.

 

Je to Citroen C8 2,0 HDI  79 kW.

 

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti rekne jen nekdo, kdo umi precist co mu ta diagnostika pise. Bohuzel tvuj popis ze neco kolem cidla diferencialniho tlaku nikomu nerekne, zda to nemeri nic a nebo to ma vypadky, nebo meri hodnoty, ktere jsou mimo tolerance.

 

Ve tvem pripade, pokud chces problem vyresit, obrat se na cloveka s prezdivkou JUMEP a nejdes ho na c5clubu. Je tusim z Piestan, mas to kousek a podle referenci je to i odbornik, takze by ti urcite umel pomoct. Jeho vizitku ti poslu soukromou zpravou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...