Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SW - klepání od dveří


JacobCZ

Recommended Posts

Tak jsem se stal šťastným majitelem 407 SW, ale měl bych na znalejší jeden dotaz. Při přejíždění nerovností se mi někde zezadu ozývá takové plechové klepání, přijde mi, že je od pravých předních dveří, ale může to být i klidně zezadu, bohužel nemám koho tam svézt, aby to poslouchal :D dveře od kufru jsem prošel, okénko dotáhnul, kryt brzdového světla se sice klepe, ale zvuk to má jiný. Ve dveřích je asi prasklé lanko stahovačky, ale okénko drží a když s nimi mlátim a kopu do nich, tak se nic neozývá :( mám v autě namontovanou i přepážku, ale ta je celkem pevná a když už, tak zvuk dělá taky jiný... má někdo nějakou zkušenost, co všechno dalšího ještě může takhle v interiéru otravovat život? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já bych pustil, jen nebyl nikdo tak ochotnej mi říct odkud to slyší, přítelkyně řekla, že to je snad jedno co to mlátí, ať to neřešim :D

 

Od ženský pomoc nečekej - když jsem několikrát žádal, aby si sedla do zadu a pokusila mi sdělit odkud je slyšet klepání, setkal jsem s reakcí tipu dej si víc nahlas radio nebo si zajdi na ušní :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wing: úplně doslova stejně... plus ještě, že mám radši to auto vyčistit a neřešit blbosti

Marcel00: moc díky, okno už jsem právě zkoušel, zkusil jsem to i že jsem ho otevřel a zkusil se projet po ulici :D ale ten odkaz pomohl, popis přesně sedí... případně se na to vykašlu a poprosim někoho za úplatu ať se s tím trápí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl pod autem a ten držák, pokud jsem si to nespletl s něčím jiným, tak ten se ani nehne :/

Ale co se "povedlo", tak spadlo dolů okýnko pravé zadní, tudíž zdroj zvuků je identifikován :D nevíte, jestli se dá zafixovat i bez výměny stahovačky?

Upraveno uživatelem JacobCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Asi kravina jo, ale mě tam klepe zadní pás za spolujezdcem o plast a taky to zní jak zepředu. Myslím tim to co se zacvakává pak do sedačky. Je to divně udělaný že to nejde oddálit

post-21906-0-95852300-1438362676_thumb.j

Upraveno uživatelem Chozeluizskuner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...