Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

alu 18" Lincacanbur


Merlin_cze

Recommended Posts

Přešel jsem na ně taky ze sériových 16tek, a v komfortu to není až takový rozdíl, naopak je auto v zatáčkách stabilnější (taky se není čemu divit, když je tam tak málo gumy :D ) a spotřeba vzrostla nepatrně. Navíc vypadají suprově, takže já koupi nelituji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Klidně rozepíšu :

1 - co mám za 308 je v podpisu . . . :super

2 - kola jsou originál Peugeot / Oxygene       7.00 J x 17 ET-25     viz web - http://www.autodoplnky-domansky.cz/peugeot-59/208-222-222/exterier-224?product_id=1207

3 - Domanský mi nedá typový list, protože má nějaké schválení jen pro nově prodávaná auta. A bez typového listu mi je nezapíšou.

4 - Jediné co mne napadlo je od někoho sehnat na zapůjčení typový list na stejné auto, ale od jiných kol. A nejlépe si půjčit i ta kola :mad:

5 - nebo uplatit na STK technika TYPu "K" , aby mi napsal že je to OK   -   jinak fakt už nevím a známého na STK nemám, aby mi je zapsal. :nevim

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peugeot ti nic nedá....,

Jedině sehnat někde typový list na 18" kola ve stejném rozměru a zapsat je tam, na 307 jsem zapisoval 18" kola podle kol od Ronalu, ale co vím tak ti už taky nedávají typový list zadarmo.  

 

 

 

 Merlin_cze   dej tam 15mm podložky vypadá to o hodně lépe potom ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor - potřebuji typový list na 17" kola (ne 18")

Pro Wojtěch: A to jsi přijel na STK, obuté jsi měl např Dezenty, dal jsi jim papíry na Ronaly a oni ti to potvrdili ? :o    Tak tak to asi nebylo že ?

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V  loni jsem Peugeot kontaktoval ohledně kol. Takovou jsem dostal odpověď

ohledně schválení alternativního rozměru pneumatik je nutno kontaktovat autorizovaný servis Peugeot, kde s vámi sepíší žádost, kterou následně postoupí homologačnímu oddělení Peugeot ČR.
V případě schválení bude vydán i dokument (atestace) na jehož základě Vám dopravní inspektorát dopíše alternativní rozměr do velkého technického průkazu.

Tak nevím. Nakonec jsem to nepotřeboval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...