Sign in to follow this  
Followers 0
ajsik

jak sundat radicku?

19 posts in this topic

Potrebuji sundat radicku a ani za zlate prase ji nemuzu sundat z te tycky...Proste tam drzi jako kdyby nemela jit ani sundat :(...Kdyz ji zacnu silou rvat tak se veskery pohyb prenasi do kulisy a tu bych nerad nejak poskodil ...

Existuje teda nejaky nedestruktivni (ne rozbrusovacka nebo pilka) zpusob jak dostat dolu neporusenou ?

diky za rady

Taky sem s tím měl problém u 206ky :maPřímo na tyči jsou vroubky a to dost drsný. Na nich je plastovýnástavec s podélnýmy výstupky. (tam musíš taky sundat) No a ni něm je ,,naražená,, řadička. Jinak než silou to bhužel nejde :( Jedině pootáčet a s citem rvát nahoru. Je to kůlna, ale jde to.

A proč ji chceš sundat? Jestli chceš dát jinou, tak to může být i destruktivní, vůči kouli. Jestli chceš vyměnit jenom pytel, tak ho přetáhneš nahoru přes kouli. Když je naruby je kolem klacku staženej páskou, tu sundáš, lehce napářeš šef, přetáhneš přes gulu a je.

No ja chci dat pytel i radicku novou ... ale u Saxa je pytel i radicka jeden kus plastu ... :o takze se to musi dat dolu cele no vidim ze hasakem chytim tycku a budu cloumat a kroutit ...

diky za rady ... moc jste mi pomohli ... :)

No tak jsem volal do citroenu a tam mi rekli, ze to nedestruktivne sundat nejde a zemi ji prehodi za radicku ze 106tky , kde to sundat jde ... :cool:

tak uvidime co nakonec vymysli ...

heh ... naseru se a urvu i kulisu ... :o uvidime co vymysli ty masla v Citröenu ... kazdopadne beru dig. fotak a nafotim to ... :cool:

u 205-ky kroutit a tahat nahoru....:mad:

bolela mě pak ruka jak sfiňa

Tak jsem se nasral a vzal pilku, nuz a sroubovaky.

A asi po 30 minutach rezani, paceni a nadavani jsem zjistil ze kdybch ji chtel sundat tak driv urvu celou radicku ... bylo to zalepene a jeste brutalne narazene ...

a kdyz jsem to konecne rozrezal na dve pulky tak to stejne neslo sundat tak jsem vzal kladivko a stary sroubovak a pacil a klepal az jsem tu BESTII sundal !!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

mam i fotky tehle anabaze ... :(

ted tam mam novou krasnou kovovou, s kozenym pytlikem...:)

No a ten pytlik jsem musel uchytit pomoci pripravku domaci vyroby :cool:

potreboval jsem na to : preklizku sekundak a plotr + modelCAD

Ha lidi, jak je to u 306? včera jsem si koupil krásnou gulu koženou s chromem ale tím to zatím skončilo :mad: podařili se mi odloupnout na vršku u te co tam mam plastík s obrázkem stupňů, čekal jsem že pod ním bude nějakej šroubek, a vono prd. Je tam taková plsatová zátečka, která asi ani není zátečka, a ta nejde sundat. na guli je na spodní čátsit takovej zářez, jakoby na klíč nebo na nějakej takovej bazmek. Poraďte mi .... :(:(:(

nasilie, nasilie, nasilie - nic ine asi nepomoze :D:D:D:D:D

ajsik hod sem to foto ;)

Miki: myslíš jako co nejde silou, jde ještě větší silou ? :) hlavně bych tam nerad něco urval ....

...poriadna sila to je ono :D:D:D:D

Kde nepomoze sila, pomoze kladivo a ked aj to zliha, terba zacat rozmyslat , alebo je to naopak ?? :o:D:D:D:D

TAk jsem včera zvítězil na hmotou :D:D:D a hlavně nedestruktivně ! vzal jsme takovej ten malej hasák, nevim jak se to jmenuje. Zmáčknul jsem tu gulu a začal kroutit. Když jsem zjistil, že se trošku kroutí sem a tam, zkusil jsem ju nejdřív táhnout směrem nahoru. Asi po 3 minutách jsem se nasral, páč to nešlo a ohromnou silou jsem gulu pootočil asi o 30°. Luplo to, křuploto a začalo se to krásně otáčet. Pak už to šlo lehce stáhnout z tyčky. A bylo to :D:D:D

Gratulujem !! :D:D:D:D:D a potom ze clovek nezvitazi nad technikou :D

..a co pomohlo ? predsa hruba sila :D:D:D

haha ta sice pomohla, ale je potřeba s rozumem !!! :D škoda že jsem neměl po ruce nějakej digitál .... ale když jsem viděl ty ajsikovi fotky, tak jsem se zhrozil :P:P:P vypadal tam s tou pilkou v ruve jak nějakej džek rozparovač nad ubohou prostitutkou. Já jsem aspoň vypadal jak instalatér :D