Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otázky ohľadom úprav


clownSVK

Recommended Posts

Zdravím,

1. Pasuje lišta z kufra po facelifte - bez loga na starú verziu, bez úprav? Ak hej, má ju niekto na predaj?

2. Máte niekto nastriekané zrkadlá do farby auta?

3. Na odmontovanie ventilátora chladiča na 2.0 hdi stačí s golou vybrať tie krajné šróby + ten stredný a hotovo, vyberiem ventilátor?

4. Mám to automatické/sekvenčné sťahovanie na ľavom okne, ale vpravo to musim držať až do konca, už to niekto dorábal? A takisto, elektrické okná dozadu tu niekto robil, je to ťažké?

5. Máte niekto holú rúru na 2.0 hdi?

6. Pri zaslepení EGR to pri RHY treba odpojiť aj v RJ?

Ďakujem :)

Upraveno uživatelem clownSVK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 - lista pasuje bez akych kolvek uprav. 2 sroby + 2 plastove klipy

2- nerozumiem naco da pytas na striekane zrkadla vo farbe :-) podla mna to i tak nie je pekne,absolutne postaci mat vo farbe vrchny plast co da demontovat. Teraz uz mam el.sklapacie z RC

4 - mam ovladac z anglickeho auta tak mam A u spolujazdca

- el.zadne okna teraz robim ( vyvrtas nity na starych mechanizmoch ktore su nanitovane na konstrukci vo dverach 4 u mechanickych 5 u elektrickych a nahradis kratkymi srobami s velkou hlavickou. Treba dalej ovladac ktory je umestneny vzadnej casti tunela ( trosku neprakticke ) natahas po 2 kable z kazdej strany zadnych dveri a 4 z predu. Nic tazke.

Upraveno uživatelem marecikRC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Na 100%, robil si to?

2. Striekal som oba nárazníky, kľučky a lišty dverí do farby a teraz mi tam nepasuje lišta ŠPZ, tak ju chcem vymeniť alebo aspoň nastriekať a zrkadlá som nechcel striekať, len by som chcel vidieť, ako to vyzerá vo farbe :)

4. Takže káble tam natiahnuté nie sú, neni tam príprava na to :/ keď sa raz do toho pustím, tak ti napíšem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Na 100%, robil si to?

2. Striekal som oba nárazníky, kľučky a lišty dverí do farby a teraz mi tam nepasuje lišta ŠPZ, tak ju chcem vymeniť alebo aspoň nastriekať a zrkadlá som nechcel striekať, len by som chcel vidieť, ako to vyzerá vo farbe :)

4. Takže káble tam natiahnuté nie sú, neni tam príprava na to :/ keď sa raz do toho pustím, tak ti napíšem :)

V pohode , ak budem vediet poradit nie je problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hento mi zblbol mobil, už som to dopísal :)
po anglicky síce viem, ale nie takéto veci, čo mám dať hľadať na ebay, keď chcem tú lištu pozrieť, prosím ťa?
kľučky som robil na aute, najprv som robil pravú stranu a mal som normálny šmirgeľ na tom drievku (neviem jak sa to volá) a tak sa to veľmi zle šmirgľovalo, takže to je nalakované trochu škaredo, na ľavej strane som už mal ten mäkký ohybný šmirgeľ, tak to išlo fajn, len to treba riadne oblepiť, nech nepresiakne noviny. lišty a nárazníky som dával dole, predný len dnes, vybral som masku a potom mi išiel ten samotný čierny nárazník vybrať, vzadu som to robil pred 2 týždňami a to som dal dole celý nárazník a až potom ten čierny som oddelil, možno by to šlo jednoduchšie :)
najbližšie sa chystám na holú húru, len sa toho trochu bojím, aj keď na to už niekoho mám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hento mi zblbol mobil, už som to dopísal :)

po anglicky síce viem, ale nie takéto veci, čo mám dať hľadať na ebay, keď chcem tú lištu pozrieť, prosím ťa?

kľučky som robil na aute, najprv som robil pravú stranu a mal som normálny šmirgeľ na tom drievku (neviem jak sa to volá) a tak sa to veľmi zle šmirgľovalo, takže to je nalakované trochu škaredo, na ľavej strane som už mal ten mäkký ohybný šmirgeľ, tak to išlo fajn, len to treba riadne oblepiť, nech nepresiakne noviny. lišty a nárazníky som dával dole, predný len dnes, vybral som masku a potom mi išiel ten samotný čierny nárazník vybrať, vzadu som to robil pred 2 týždňami a to som dal dole celý nárazník a až potom ten čierny som oddelil, možno by to šlo jednoduchšie :)

najbližšie sa chystám na holú húru, len sa toho trochu bojím, aj keď na to už niekoho mám

 vpis do vyhladavania : peugeot 206 tailgate trim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...