Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

RHZ černě kouří+ztracený výkon=prasklá hadice coleru???


HORAL406

Recommended Posts

Zdravím club!

Jednoduchá otázka-je možné, že díky prasklé horní hadici od turba ke coleru se vyskytne kouřivost a ztráta výkonu? Palubák žádnou hlášku nevyhodil. Otázka druhá-proč hadice praskla? Může být přícpaný intercoler a tudíž je moc vysoký tlak v hadici? Z prasklé hadice vylítal olej, kde se vzal? Špatné turbo??

Dík za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som mal rovnaky problem, praskla mi takisto hadica intercooleru a auto dymilo na cierno, po vymene hadice to bolo bez cierneho dymu, dovod prasknutia hadice podla mna bude unavou materialu

 

Co sa tyka toho oleju, ten olej tlaci turbo, ono zalezi ako velmi ti toho oleja tlaci, ked to nie je vela tak to je v pohode, ja som menil turbo, ked turbo tlacilo uz tolko oleja, ze som mal pod autom velku kaluz oleja a musel som dost casto dolievat olej

Upraveno uživatelem dodS12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem ci som mal velku stratu vykonu, ale bola tam strata vykonu. Intercooler nebol ucpany, treba ho vycistit vapkou a budes ho mat cisty. Ja som kupoval repasovane turbo cca za 290 eur plus este robota. Mal som netesnost na intercoolery a tade mi prepustal olej, po vymene turba bol unik uz zanedbatelny. No kupil som si aj novy intercooler o odvtedy nemam uz vobec unik oleja cez intercooler.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...