Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

starty a chod motoru 406 1.9 TD


michal4051

Recommended Posts

Ahoj . Na naší 406 byl poslední 4 dny problém že auto dlouho startovalo a když chytlo tak otáčky houpaly a zvuk to mělo jak traktor když se přidal plyn, po cc3 minutách se to srovnalo a vše ok. Dnes táta obtížně nastartoval ujel 2 km a za jízdy chcíplo a auto ted jen točí a nenaskočí. Naftovej filtr 2 měsíce zpět novej,přepadové hadičky taky,nafta nepadá . Auto nevaří ,vodu netlakuje . Rozvody ok. Děkuji za každou radu potřebujeme aby co nejdříve auto jezdilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jde nafta při startování do vstřiku, musí to chodit. Zkusil bych povolit trubičky na vstřikovačích , jednu po druhé. Jestli je tam tlak a nenaskočí motor, tak jedině jak jsem psal, posunuté pořadí vstřiků pootočením čerpadla proti klice nebo vadné čerpadlo, případně vadné vstřiky ale to bych netipoval. Ovšem jestli jsou rozvody v pořádku.

Upraveno uživatelem Sale
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mám dotaz za kolik vyšel repas a kdes to nechal dělat? mě čeká to samý, někdy nemůžu nastartovat, ale před měsícem mě to nechalo 250 Km od domova začlo to škubat, někdy to chcíplo, pak to chcíplo úplně, ale poněvadž sem si vez půl dílny ssebou tak sem nějak dojel... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...