Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

308 neznámá chyba


Gaba05

Recommended Posts

Dobrý den

Prosím o radu kohokoli kdo má zkušenosti s 308 jsem už z toho auta uplně zoufalá. koupila jsem ho zhruba před půl rokem a byli s lpg , jenže mě to neustále házelo do nouzového stavu, tak mě to v servisu poopravili že to bylo špatně zapojené to lpg a že už to pojede...cca po 500km stejná chyba nouzovy stav auto sotva vyjelo kopec, tak zpátky do servisu kde mě zdělili že plyn do mého auta nesedí žer musí ven..ok souhlasila jsem.. a štastná odjížděla ze servisu a že se můj život vráti zpátky do normálu a že můžu znovu do práce o kterou jsem díky autu )které bylo téměř pořád v servisu) přišla nejelo zase zhruba 500km a pak přestalo jet uplně kdy mě musela odtáhnout odtahovka.od té doby je auto v servisech kde mi řeknou vždy to stejný..motor je super nastartuje na brnk super zvuk ale když chcete přidat plyn a rozjed se auto se dusí a nejede.prosím kohokoli kdo by mi dokázal auto spravit a nebo doporučit kdo má nebo měl stejnej problém..moc děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To chce opravdu diagnostiku a měření živých hodnot na místě. A hlavně někoho, kdo s diagnostikou umí pracovat.

 

Možná by nebylo od věci si vzpomenout na dobu, když to jezdilo na LPG.  Jestli při závadě, když to třeba netáhlo do kopce, se situace zlepšila po přepnutí zpátky na benzín. Nebo to bylo stejně špatné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...